Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gerincferdüléssel ki lehet...

Gerincferdüléssel ki lehet hordani egy babát?

Figyelt kérdés
Ha valakinek gerincferdülése van, akkor mijen gondok adódhatnak a terhesség alatt?? ki lehet ugy hordani egy babát?
2007. nov. 1. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom,hogy kilehet hordani így is a babát,de,hogy milyen probémák lehetnek azt nem!
2007. nov. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ki,csak lehetőségeidhez mérten mindig figyelj a helyes testtartásra!

Persze ez vonatkozik minden terhes nőre is.

2007. nov. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Remélem, hogy ki mert nekem is az van, igaz csak enyhe fokú és ezelőtt 6 évvel azt mondták, hogy nem ferdül tovább, megállt. Tornázz sokat! Nekem szokott fájdogálni a derekam, de a torna és a helyes testtartás jót tesz.:-) Egy 9 hetes terhes
2007. nov. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ki lehet hordani,de az bztos hogy sokat fog fájni a gerinced,és a derekad,többet mint másnak,tapasztalatból mondom,én két gyerek Anyukája vagyok,és most a harmadikkal terhes,bár még az elején.Pihenj sokat.
2007. nov. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen ki lehet hordani a terhességet. Nekem is gerinc ferdülésem van igaz csak enyhe, most a negyedik babánkat várjuk. Az előző hármat is gond nélkül kihordtam és természetes módón hüvelyi úton szültem. Az is igaz viszont, hogy a derekam és a hátam sokat fájt/ fáj.

Viszont úgy tudom, hogy bizonyos mértékü ferdülésnél az ortopéd orvos dönthet úgy, hogy csak császármetszéssel lehet szülni. De ez a végeredmény szempontjából mindegy, lényeg, hogy neked is lehet kisbabád:)

2007. nov. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!