Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik héttől tágulhat...

Hanyadik héttől tágulhat (nőhet) a méh?

Figyelt kérdés
egy hete késik :), 2 teszt is pozitív lett, elvileg (az utolsó menstruáció első napjától számolva) 5 hetes és 4 napos terhes vok, Dokihoz 10 nap múlva tok elmenni. Néha (naponta 2-szer kb), pici gyenge kis görcsölést vagy inkább szurkálást érzek a hasam aljában, lehet ez a méh növése? Vagy ha nem az akkor mi?
2007. nov. 1. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet!Nagy valószinűséggel babád lesz!
2007. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A méh a megtermékenyülsé pillanatától készül a babára, és ez a növekedés fájdalommal jár. Nálam olyn, mintha megjönne a mensesem, és még így lassan 9 hetesen is szokott fájni, bár egyre ritkábban.
2007. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elejétől tágul a méh és az járhat gyengébb vagy erősebb fájdalommal, görcsel vagy szurkálódással. Általában a pihenés segít, de inkább el kell fogadni, hogy ez velejárója a babahordásnak. Az első hetekbe nekem is sokat görcsölt meg fájt most csak ritkán. 12hetes kismama
2007. nov. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!!!Nagyon nagy a valószínüsége,hogy kisbabád lesz!!!:)

Nálam ez úgy nézett ki,hogy rettenetesen fájt a pocakom(alhasi fájdalmaim voltak)és teljesen olyan volt mintha meg akarna jönni.Pár nap múlva megtudtam,hogy kisbabám lesz!!!Sok boldogságot kívánok!!!13 hetes kismama :)

2007. nov. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 15 hetes kismama vagyok.Első terhességem alatt gyengén,de viszont most a második terhességem alatt,azt hittük vakbélgyulladásom van,annyira szurkál a jobb oldalamba,már hetek óta.Szerintem már az elején is tágul a méh,folyamatosan nő,hisz a baba is nő benne!!Sok sikert,remélem babátok lesz!:)
2007. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!