Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Világos rózsaszines, enyhén...

Világos rózsaszines, enyhén barnás folyásom volt reggeli wécézés közben. Kicsit görcsölök is, ez normális?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok. Kb. most menstruálnék, lehet, hogy emiatt van, vagy nagyobb a baj?
2007. nov. 1. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez sok mindennek a jele. Azt tudod tanácsolni, mindenképp keresd fel az orvosod. Mert lehet semmi különleges, de lehet bármi komolyabb is. Nekem például fertőzés miatt volt, amira gyógyszert kaptam és elmúlt.

2007. nov. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Ha most véreznél akkor attól lehet!

Ha nem erősödik a vérzés és nem fáj nagyon a hasad el fog múlni.Ha biztosat akarsz irány adoki!

2007. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, én elmentem a dokihoz és adott gyógyszert és kúpot. Szerintem mindenképp menj el te is.
2007. nov. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazan nem akarlak megijeszteni,de nekem is igy kezdodott a 6. heten mikor elment a babam.Kesobb a verzes erosodott,gorcsoltem es iszonyatosan fajt a hatam.Szerintem minel elobb menj orvoshoz.Ha nincs is baj de legalabb megynyugszol.Drukkolok!
2007. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia nem akarlak én sem megilyeszteni téged, de nekem is a hatodik héten kezdödtek ezek a gondok és salynos elvesztettem a babáimat ikreket vártam. De azért okvetetlen menj el orvoshoz és ha tudsz pihenj sokat sok sikert! Drukkolok hogy minden rendben legyen nálad.
2007. nov. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!