Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes vagyok, a reggeli...

16 hetes vagyok, a reggeli órákban pár napja nagyobb mennyiségü folyásom van, ez normális vajon?

Figyelt kérdés
A wc papiron fehéres szinü,de a fehérnemün,betéten kissé sárgás.Panaszom nincsen,nem viszketek,nem csip,csak csúnya.
2009. dec. 2. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
nyugi,akkor biztos nincs gond,ez a terhességgel jár,és a végefelé lehet mégtöbb lesz.nekem már nagyon sok 1nap 3-4 drb.tisztasági betétet elhasználok.keneteim negativak.de néha ijesztöen sok a folyásom 35 hetes kismama
2009. dec. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már sárgás akkor nem normális , gyulladást jelent. Saját tapasztalatból tudom, nem kell megvárni a kellemetlenebb tüneteket. a mennyiséggel kapcsolatosan egyetértek az elsö válaszolóval, egyre több és több :(( 32h km.
2009. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,Viszont nekem mindig sárgás a szine ált,a wc papiron fehér.A doki sosem csinál vele semmit,ez idegesit.
2009. dec. 2. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok, és nekem is minden reggel ez okoz fejtörést. Szinte érzem amikor kibuggyan. Egész nap semmi, vagy kevés, de reggel elég nagy menniség távozik . Átlátszó, picit fehéres, néha sürübb néha hígabb.
2009. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezzel én is igy vagyok néha amikor felálok az ágybol, olyan mintha bepisiltem volna!!!30+1hetes
2009. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!