Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes vagyok, és tegnap...

12 hetes vagyok, és tegnap egy icipici kullancs beleállt a lábamba. A férjem kivette és meg jobb híján pálinkával lefertőtlenítettem. Jól tettem?

Figyelt kérdés
Ma megmutattam egy egészségügyi nővérnek, aki azt mondta, hogy minden oké. Kicsit azért aggódom. Járt már valaki így mint én?
2008. aug. 26. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az egyik barátnőm járt így. Ők is kiszedték, és elvitték megmutatni a dokinak, és szerencsére minden rendben volt. Azóta van egy helyes és egészséges 10 hónapos kislányuk. :)

2008. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem is volt! 3-4 hétig figyeld a testedet, főleg a kullancs csípés környékét, hogy nem jelenik -e meg egy min. tenyérnyi kokárdaszélű piros folt, ami lehet nagyon halvány és akár 50-60 cm átmérőjú is, sőt nagyobb is. ha nem jelenik meg nincs semmi baj, ha megjelenik (Lyme kór) irány az orvos (pl. lászló kórház)
2008. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!