Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik kullancs elleni sprayt...

Melyik kullancs elleni sprayt vagy krémet ajánljátok? Melyik a jobb? Hol kapható? Kb mennyibe kerül? 4 éves és 15 hónapos gyermekemnek szeretném, erdőbe megyünk kirándulni.

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ezt ajánlom:

bioszallito.hu/Galaktiv-bio-kullancsriaszto-spray?termek-2550


Mondjuk még én se próbáltam, de idén ilyet veszek. Ennek a hatása 4-5 óra, míg a többinek 1-2.

2010. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is ezt a Galaktiv Bio sprayt használom. Igazság szerint gyereknek nagyon mást nem is lehet. Patikusnő mondta, és doktornénink is megerősítette, hogy a legtöbb riasztóban sima rovarírtó méreg van, (mutatták is a flakonon, melyik az a a hatóanyag, de sajnos már nem emlékszem, mert még tavaly volt). Még abban is benne van, ami egyébként gyógynövényes. (Pl. van egy kiwizöld flakonos spray, drogériákban lehet kapni,azt hiszem Vape Herbal-azt hinné az ember, hogy ez bitztonságos, mert gyógynövényes, de sajnos abban is van ez a méreg)


Viszont az említett Galaktiv tényleg vegyszermentes, kifejezetten bébiknek is kismamáknak is ajánlott. És az ára sem vészes, 1300 Ft körül mozog, csak annyi a "bibije" hogy külön van a szúnyogriasztó és külön a kullancsriasztó. De eléggé tartós, én tavaly nyár elején vettem, használtuk egész nyáron (persze nem minden nap, de ha estefelé szabadtéren voltunk) és még mindig van benne. A szúnyogriasztója teszteltem,tuti hatásos, körülöttem mindenkit agyoncsipkedtek a dögök, én be voltam fújva és békén hagytak, pedig egyébként imádják a véremet. Gondolom a kullancsrisztója is ugyanilyen hatásos lehet, én megbízom benne.

2010. máj. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!