Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kell vinni/pakolni a...

Mit kell vinni/pakolni a korházi csomagba a babának?

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyban függ a kórháztól. Alap esetben: pelenka, popsikrém, törlő, textilpelus. Kórháztól függ: kis takaró, ruha (ezek inkább akkor, ha nagyon sokan szültök egyszerre).
2010. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én bababarát kórházban szültem. Ott adtak mindent,csak popsitörlö kellett,meg biztonság kedvéért néhány pelenka,de azt is adtak napi 5-öt. Ruha se kellett,csak amibe hazavittük.
2010. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
na, nekem mindent kellett vinni. Míg a császár után az intenzíven voltunk, addig csak popsitörlő, pelus, ruha és egy takaró kellett. Mikor levittek a baba-mama szobába, akkor a fél kelengyéjét behozattam, tusfürdő, textílpelus, törölköző, stb.
2010. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk 5 pelenkát adtak,1 kis takarót, meg ruhát. Viszont megjegyezték, ha van saját ruha, akkor jó néven vennék, ha abba öltöztetnénk, mert kevés van.

Szerintem vigyél pelenkát (1-es, vagy kettes méret), popsitörlőt, textilpelenkát, takarót, kis sapkát, rugikat, bodyt.

Ahol én szültem, ott nem mi fürdettük a babákat, így nem kellett fürdetőt, meg törölközőt vinni.

2010. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én a Dél-Pestibe fogok szülni és nem tudom,hogy ott mit tudnak biztositani nekünk ezért kértem a véleményeteket.Ha esetleg valaki tud mit mondani erröl a korházró azt megköszönöm.

2010. febr. 17. 17:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Szintén a dél-pestiben szültem, már kétszer.

Másodjára kettős fronthatás volt, futószalagon szültünk :) Gyakorlatilag két nap alatt betelt az újszülött osztály, ez majdnem 30 gyereket jelent. Nincsenek non-stop ekkora mennyiségre felkészülve, mondták, hogy még éppen, hogy meg tudják oldani az öltöztetést, de jó lenne ha kistakarót vitetnénk be, mert nincs annyi kistakaró, hogy napközbenre tudjanak takarót biztosítani. Ugyanez vonatkozik a textilpelusra, a reggeli vizit után úgy hozták vissza a gyerekeket, hogy talán egy-kettőnek volt textilpelus a feje alatt, a többinek kis rékli... Én mondjuk már az elsőnél is saját textilpelust használtam. Ha bármi kérdésed van, kérdezz.

2010. febr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!