Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 és fél hetes vagyok most és...

8 és fél hetes vagyok most és már a kezdetektől gyakran görcsöl a hasam.... Lehet baja ettől a babának?

Figyelt kérdés
2007. okt. 31. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem túl erős a görcs és nem vérzel akkor nincs semmi gond,ez természetes folyamat.
2007. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elején nekem is sokat görcsölgetett a pocim de sokat pihentem és meghálálta magát mert 8-9.hét körül szinte teljesen megszűntek. Azóta néha szurdogál de az a méhnövekedédtől van. Bár azt mondták a görcsök is attól voltak h tágul a méh. Pihenj amennyit csak tudsz! 12hetes kismama
2007. okt. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is 8 hetes és 4 napos terhes vagyok és ugyanígy voltam, mint te. nekem még mai napig is szokott, de én is sokat pihentem és gyakrabban van. Szinte alig. Szerintem is csak a méhünk nő. Sok sikert és szerencsés babavárást! :-)

2007. okt. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 8 hetes és 4 napos vagyok:-) Nekem a mai napig fáj a hasam, olyan mintha menstruálnék fájdalom. Igaz már egyre ritkábban , de még van. Azt mondják, nő a méh, én elhiszem. Amíg nem vérzel és nem elviselhetetlen a fájdalom, szerintem természetes. Valaki egyszer azt írta, ami nem jár vérzéssel és lázzal az minden normális érzés egy terhességnél, hisz minden megváltozik a szervezetedben. Szerintem igaz és nekem nagyon tetszett.-)
2007. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte nekem is rengeteget görcsölt,és néha még most is.Néhány lazító légzéssel sokat lehet segíteni a pillanatnyi görcsökön.Amúgy állítólag elmúlik:)
2007. nov. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik terhességem nekem is így indult.Minden nap estére görcsölt a hasam alja.Mikor elmentem dokihoz,diagnosztizálta a 6 hetes terhességet,elmondtam panaszom,és az tanácsolta reggel és este igyak magnézium pezsgőtablettát.Nekem bevált,elmúltak a görcsök,és rá 8 hónapra 3460 gr-mal 50 centivel lányom született.Ennek már 9 éve:-).
2007. nov. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!