Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden tünetem elmult, baj...

Minden tünetem elmult, baj van? Betöltött 6 hetes vagyok!

Figyelt kérdés

A puffadás,hasszurka,cicifeszülés (az csak kicsi volt) de most már semmi nincs...aggódok.

Tegnap este teszteltem egy x-epil tesztet és full erős pozi lett. Az számít valamit??


2015. márc. 19. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Van (sőt sokan vannak) akinek még ennyi tünete sincs, mint neked, mégis egészséges gyereknek ad életet.


Egyébként meg lehet holnap máris lesz tüneted.

2015. márc. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik terhességem alatt sem volt semmilyen tünetem, most meg van 2 gyönyörű, egészséges lányom. Örülj neki és élvezd, hogy a mázlisták táborába tartozol. :)
2015. márc. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első terhességem vetéléssel végződött, elmúltak a tünetek, a teszt még utána 1-2 hétig pozi volt. Második terhességemkor egy szem tünetem nem volt, minden rendben volt. Ha volt tünet és elmúlt az kicsit aggasztó, de egyáltalán nem biztos, hogy gond van. Ha aggódsz menj el orvoshoz szerintem.
2015. márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Puffadás nem kezdődik ilyen korán általában. Hasszúrka sem mindennapos. Mellfeszülés meg főleg hogy csak minimálisan volt megint nem egy probléma. Amúgy nekem 9 hetesen múltak el a tüneteim, 12 hetes uh-n minden rendben volt. :)
2015. márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen kezdödtek az igazi tunetek, most 15 hetes vagyok, lassan kezd elmulni, de nem egyik naprol a masikra.
2015. márc. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!