Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama aki...

Van itt olyan kismama aki újra terhes lett császár után egy éven belül?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
13 hós volt a lányom, mikor terhes lettem a fiammal. most 3 nagy hasi vágásom van 2 cm-re egymástól. semmi probléma nem volt a terhességek alatt.
2010. febr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem pont 2 év van a lányok között, mind a kettő császárral született, igaz a második programozott volt a vékonyodó hegem miatt, de minden rendben volt. Múlt héten voltam kontrollon és azt mondta a dokim, hoyg jövőilyenkor már próbálkoztahtunk a 3. babaával. (eddig azt mondta, hogy minimum 3 év, de szépen gyógyult a hegem, így "engedélyezte" ismét a 2 évet :))
2010. febr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi,ez biztató.Az én nagy lányom 8 hónapos,most estem teherbe.És a terhesség vége felé sem volt semmi gond,az miatt hogy emelgetni kellett a nagyot?Nem kellett hamarabb befeküdnötök?
2010. febr. 16. 16:46
 4/4 anonim ***** válasza:

nálam nem volt semmi gond, az utolós héten még bent voltam az irodában és csiri-biri tornán voltam a nagy lánnyal. 38. hétre született, de nem azért, mert elkezdtem nyílni, hanem, mert a hegem vékony volt.

Nekem nem a terhesség volt a nehéz. Az első pár hétben volt néhány nehéz pillanat, de most már egyre jobban vesszük az akadályokat. A második gyereknél viszonylag hamar adod fel az elveidet a "túlélés" érdekében :)

2010. febr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!