Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mehszajzaro mutet utani verzes?

Mehszajzaro mutet utani verzes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kedden varrtak ossze. Utana ket napig vereztem, penteken pedig marcsak picit pecseteltem.


Viszont tegnap es ma, "nagydolog" utan rozsaszines folyas volt a vecepapiron.


Ez meg normalis ilyenkor?


(Szigoru fekvesre vagyok itelve, egyaltalan nem kelhetek fel, agytalat hasznalok. Gorcseim, fajdalmaim nincsenek.)


Koszonom a valaszokat!


18 hkm


2015. márc. 15. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem a 25. héten varrtak, de ki is vettek a méhnyakból egy darabot szövettanra mert rossz lett a rákszűrésem eredménye. Nem igazán véreztem utána. Orvos mit mondott? De a szigorú fekvést tényleg tartsd be, tudom hogy nehéz, de muszáj. (nálunk első baba volt és annyira rossz volt hogy a párom egyedül ment megvenni mindent...)
2015. márc. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt!

Harom babam ment el eddig, igy nagyon komolyan veszem a fekvest. Az elobb pisiltem, es megint rozsaszines folyasom volt. De, gondolom, a verhigito sem "segit" gyogyulni a sebnek.

Ma felhivom az orvosomat.

2015. márc. 16. 08:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Kitartás Kedves! A varrás egy műtét. Azt, hogy ott a varrat meg kell szoknia a szervezetednek. Nem varrtak, de volt más típusú műtétem az érintett zónában és nagyon nehezen boldogultam a varratokkal. Menj el dokihoz, tegyél meg mindent, ami meghozza a nyugalmadat. Az első héten - úgy tudom - nem is igen szokták hazaengedni az ilyen műtéteseket. Próbálj megnyugodni, tudom, hogy borzalmasan nehéz és próbálj türelmes lenni. Ott egy öltés van gyógyulni kell. Szorítok Neked Értetek nagyon és HIDD EL HOGY RENDBEN LESZ MINDEN!!!!!!! MOST KI KELL TARTANI!!!!!
2015. márc. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves Utolso, nagyon koszonom a kedves szavaid! El sem hiszed, mennyi erot adtal!

Koszonom!!!

2015. márc. 17. 14:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!