Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős gyomorfájás a 15. hét...

Erős gyomorfájás a 15. hét végén normális? Mi okozza?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban arra ebredtem hogy nagyon faj a gyomrom. A hatamba sugarzik neha. Sehogy sem jo. Sem fekve sem ulve...mitől lehet ez?! El kellene mennem orvoshoz?

2015. márc. 13. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Még nem olyan nagy a kicsi,nekem csak később kezdett fájni a gyomrom,kb. a 20-21. hét körül,de embere válogatja. Lehet,hogy csak amiatt van,hogy alakulnak át a dolgok,meg egyre feljebb kerül a méhed,de azért,hogy biztos legyél benne,hívd fel a védőnőt ha tudod és kérdezz rá,mert sose lehet tudni.
2015. márc. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :) már most azert kicsit jobb. Kevesebbet is tudok enni par napja. Ket het mulva megyek dokihoz, ha addig nem lesz rosszabb akkor varok. Egyebkent elso baba deasok szerjnt mar akkora pocim van mint 5 honapos kismamaknak. Talan mert vekony vagyok es a csipom is keskeny...bizom benne hogy csak benn rendezodnek at a dolgok. :)
2015. márc. 13. 17:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit! :) Nekem is első babám,nyugi lesz még rosszabb is,amikor a vége felé már tényleg semmi helye nem lesz a gyomrodnak. :D Holnap kezdem a 30. hetet,bár lehet az előző válaszomban írtam, de már én is egyre kevesebbet tudok enni,egy pohár víz is eltelít. Szerintem a doki is ezt fogja mondani,hogy a kicsi miatt,de hát biztos ami biztos szólni kell majd.
2015. márc. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!