Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Étvágytalanság, és gyomorfájás...

Étvágytalanság, és gyomorfájás normális 6 hetesen? Tudtok rá jó módszert?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudok enni, kajaundorom van, és ha eszek megfájdul a gyomrom, égés is van egy kicsit. Utána olyan mintha megettem volna egy elefántot. Főleg reggel szokott lenni, de nagyon rossz.
2009. aug. 11. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Rennie és Quamatel mini.Vény nélkül kaphatók!
2009. aug. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért egy terhes nönek nem ajálanék összevissza gyógyszereket, hiába kaphatók recept nélkül!

Mejd el az orvosodhoz és töle kérj valamit, a csak úgy szedett gyógyszerek veszélyeztethetik a babád egyészséget és életét is.

2009. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt az elején. Szinte semmit nem bírtam megenni. Mire megfőztem valamit, addigra már az illatától is undorodtam. ez így ment addig, amíg el nem múlt az első trimeszter. Aztán úgy a 26. hét környékén azt vettem észre, hogy reggelire kétszer annyit eszem, mint a párom :D

Nyugi elmúlik, szedd a vitamint, így a baba megkapja, ami neki kell.

A gyomrod azért fáj, mert nem eszel normálisan.

Viszont egy valami nem múlt el: a gyomorégés :(. az gyötör szinte minden nap.

Kellemes babavárást!

31 hetes kismami ;)

2009. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Ja és ne ijedj meg, ha fogy is az első trimeszterben. Nekem 2,5 kg ment le, de már visszajött 2x annyi :D
2009. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok enni, pedig előtte nagyon sokat ettem. Gravidát szedek, meg eszek gyümiket is. Ezen a héten kezdődőtt, remélem nem tart sokáig.


Utolsó válaszoló: Utána következő hetekben neked volt hányás, vagy csak ez?

2009. aug. 11. 21:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem a 6. héten kezdődött az émelygés,meg az étvágytalanság,aztán a 10. héttől hánytam.Lement 4 kg,de azt mondták,nem gond.Én nagyon sok kefírt ettem,meg kockasajtot,sokat segített.Meg gyömbérből főztem teát,az a hányingerre volt jó.Aztán a 16. héten elmúlt,most vagyok 23 hetes,most már néha megenném a hűtőt.
2009. aug. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia,én most vagyok 8+2 hetes terhes két hete elmult hogy hányingerem van és most már nem kivánok semmilyen ételt,persze azért eszek valamicskéket,de nagyon keveset,nem hányom vissza de evés után mindig hányingerem van és ugy érzem mintha hatalmas adag kajákat ettem volna egész nap.Felpuffadok estére annyira hogy nem birok aludni sem,és akkora a hasam mint egy négy honaposnak.Alig várom elmuljon ez az egész érzés.
2009. aug. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előtted szóló vagyok.

Állandóan émelyegtem, reggel másfél-két órán át hányingerem volt. Nem hánytam olyan sokat, hetente 2-3 alkalommal.

2009. aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!