Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan tudok magzati szívhangf...

Honnan tudok magzati szívhangfigyelőt kölcsönözni?

Figyelt kérdés
Valaki vett már igénybe hasonló szolgáltatást? Tudom venni sem egy eget verő nagy összeg,de csak 1-2 hónapig szeretném ameddig nem érzem mozogni a babát.

2015. márc. 11. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én lebeszélnélek, tudom aggódsz és azt hiszed megnyugtatna, de hidd el az ellenkezőjét érnéd el vele, csak aggódnál és a babádat is nagyon stresszeled vele, nekem a védőnőnél konkrétan menekül előle, annyira zavarja. Mire hallanál vele valamit mér érezni fogod mozogni is hidd el:)
2015. márc. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elgondolkodom azon amit mondtál. :)
2015. márc. 11. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívesen. Én is gondoltam rá, de aztán lebeszéltem magam, főleg a mai kergetőzés után... Itt is rákereshetsz, pont ma olvastam én is róla, sokan írták hogy csak jobban aggódtak és inkább eladták. Amúgy ha budapesti vagy a Mini Manó babacentrumban Zuglóban minden hónapban van ingyenes szívhanghallgatás, illetve a védőnő is havonta ha mész nézi, szerintem ennyi elég, én is kicsit aggódok két vizsgálat között de annyira nem vészes ez az idő. Pluszban amiért nem vettem az hogy félek hogy rákattanok és folyton zargatnám vele a babámat.
2015. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem vaN... szerintem meg szuper dolog, mert mig nem mozgott vagyis mig nem ereztem, addig ha bepanikoltam rahalgattam... most h mar erzem h mozog, nemis hasznalom... de en viszont nagyon jo dolognak tartom...
2015. márc. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!