Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, nektek is van vizes...

Kismamik, nektek is van vizes folyásotok? Normális?

Figyelt kérdés
Ha van mennyi, és egész nap? 21 hetes vagyok,mmár régóta tapasztalom, de ahogy a.terhességem nő,úgy mintha a folyás mennyisége is nőne vele.és normális szerintetek? Már volt 10 napos klion kúrám is,de.utána is megmaradt.
2015. márc. 9. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen van. Használj betétet. Ha az orvosodnak mondtad és azt mondta nem a magzatvíz akkor normális. Nem kell gyógyszerezés. Lehet inkontinencia miatt. Örülj neki, ha nem sok és nem vizelet szagú, van akinek szinte pelenkát kell hordania. Tornáztasd az izmodat.
2015. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van, tegnap pl. olyan hirtelen kijött miután megfürödtem és kimásztam a kádból,hogy azt hittem bepisiltem. Meg is ijedtem. De normális dolog. :D
2015. márc. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát 2hete voltam ultrahangon, ott átlagos volt a magzatvíz mennyisége, és már előtte is jelentkezett ez a folyás, meg azóta is. De annyira idegesítő. Mindig rettegek, nehogy a magzatvíz legyen.
2015. márc. 9. 17:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha annyira félsz akkor vegyél olyan betétet ami elszíneződik, ha magzatvíz kerül bele. De ha minden rendben van nálad akkor teljesen fölöslegesen paráztatod magad, és azzal a babának sem teszel jót.
2015. márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagy, hát igen, ez az aggódás benne van rengeteg kismamába,bennem is sokszor ott van. De igaza van az utolsónak,vannak ilyen betétek,a Loritan az nagyon jó,bár nem olcsóak ahhoz képest,hogy hány db van benne.
2015. márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!