Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 és fél hetes terhes vagyok,...

7 és fél hetes terhes vagyok, tegnap elkezdett fájni a torkom és este meg ma délelőtt is 37,2 fokos a lázam. Tudnátok valami tippet adni, hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Németorszàgban élünk és itt a gyógyszertàrban semmit de semmit nem adnak, mindenre azt mondjàk, hogy terheseknek nem szabad, pedig paracetamolra gondoltam, de szerintük veszélyes. Nudnátok valami tippet adni, hogy mit csináljak?
2015. febr. 21. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Először is nyugodj meg, a 37,2 nemhogy nem láz, de még hőemelkedés sem! Pihenj egy nagyot, forró teával az ágyikóban, és pikk pakk felépülsz, nem kell ide gyógyszer..;)
2015. febr. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy lázas, ez csak egy kis hőemelkedés.

Nyilván benyeltél egy vírust.

Igyál teát, pihenj sokat és kész. Jobbulást!:)

2015. febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi lànyok, csak azért félek egy picit, mert amikor nap közben van pici hőemelkedèsem olyankor este jobban fel szokott menni, ès azt szeretném elkerülni. Ràadásul holnap dolgozni kell mennem, még feküdni sem tudok.
2015. febr. 21. 11:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Kék panadolt és algopirint lehet.

Egyébként én rengeteg teát ittam.Csipkebogyó és hibiszkusz.És azt mondta a doki,hogy tömjem magam vitaminnal.kalcium c vit.és ha tudsz vegyél otthonra méhpempőt!

2015. febr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!