Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha Nasivin orrsprayt használta...

Ha Nasivin orrsprayt használtam, árthattam a babának?

Figyelt kérdés
36 hetes vagyok, és kb. egy hétig használtam, mert nagyon eldugult az orrom. Csak most mondta egyik ismerősöm, hogy nem szabad használni állapotosan, de azt is olvastam valahol, hogy lehet. Mi az igazság? Ugye nem lehet baja a babámnak?
2008. aug. 22. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia ! Tényleg nem lehet használni, de ez inkább az első 12 hétre érvényes. Szerintem 36 hetesen már nem árthatsz a babádnak. Nemsokára megérkezik:-))
2008. aug. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nemlesz semmi baja
2008. aug. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Egy kicsit megnyugodtam!
2008. aug. 22. 21:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Használhatsz tengerisóoldatos orrsprayt, vagy pl nekem a kórházban engedték a Rinospray orrsrét is, és az nagyon jó votl.

De nem lesz baj, azért attól ne félj!!

VAgy még egy megoldás: FLP-s Aloe VErea Activatort is csöpögtethetsz, szépen kitisztít és természetes alapanyag.

2008. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. aug. 23. 10:17
 6/8 anonim válasza:
Szerintem maximum csak tengervizes orrspray-ket (pl Freenosal) használj, mert abban aztán tényleg nincs semmi mesterséges adalék, és ugyanazt a hatást éri el! Ja, meg emellett még azt is írták itt, hogy a Nasivin-re rá lehet szokni, ha nagyon sokat használod, bár erről nem tudok hitelesen mit mondani.
2011. jan. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Na, ezt jól megmondtam..de remélem érted! :)
2011. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor szültél?
2023. nov. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!