Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hétben járok, tegnap...

34 hétben járok, tegnap kiderült hogy ki vagyok nyilva, és hogy készül kifele a kisfiam. Erősen véreztem a vizsgálat után. Feküdnöm kell sokat, és gyógyszert szedni. Nagy baj lehet ha már most megszületik?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz baj akkor sem ha még is úgy dönt hogy kijön. De ne görcsölj rajta az csak rosszabb. Mit mondtak ez mitől lehet? Te észre vettél valamit? Szintén 34 hetes pocis
2008. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Abba gondolj bele,hogy már a 28.héttől jó esélyei vannak a kisbaboknak!Szerintem minden ok lenne,ha most jönne,de ha 1-2 hétig még bennt tudod tartani pihenéssel,akkor már lehet koraszülött se lesz,persze ez sok mindentől függ,súly stb...

Sok sikert,könnyű szülést!

2008. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egy kedves ismerősömnek 32 hétre született babája 1 hete, mert magas lett a vérnyomása és sehogy sem tudták levinni. Császárral született, 42 cm és 1650g. Ha eléri a 2,5 kg-ot, akkor hazamehetnek a kórházból. Egyébként a kislánnyal is és az anyuéjával is minden rendben van! Már infúziót sem kap, csak híznia és erősödnie kell.. Csak a jóra gondolj! Nem lesz semmi gond, csak pozitívan! :-)))
2008. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Az első válaszadómnak irom: azt vettem észre hogy alul szét akar szakadni mindenem, és erősen bekeményedek pisilés után. Sejtettem hogy kinyiltam ezért mentem orvoshoz.
2008. aug. 22. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:
sokat pihenj még 2 hetete kell kibirnotok utánne megszületehetik.
2008. aug. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!