Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet szúrkálás a bal...

Mitől lehet szúrkálás a bal mellemben? Nincs kisbabám, nem vagyok még terhes, legalább is nem tudok róla. Ciklusom 21. napján vagyok, ez a hónapom clostys volt.

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Elégtelen információ... hány éves vagy? minden rendben veled úgy általában? Ez az első clostys hónapod, vagy csak ez is egy clostys hónap volt? volt már ilyen máskor is? volt valaha élettani cisztád?

Kb. egy millió dologtól lehet... és lehet teljesen normális jelenség is.

2010. febr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Júl.-ban volt az első clostys hónapom, terhes is lettem, el is vetéltem. Volt már cisztám is. Csak reménykedem ,hogy most volt peteérésem és ezért fáj a mllem.de csak a bal, a szélén kívül
2010. febr. 9. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!