Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyeztett terhesség...

Veszélyeztett terhesség esetén lehet repülni?

Figyelt kérdés

17 hetesen szeretnénk kimenni Angliába pár napra barátokhoz. Jövő héten megyek dokihoz, megkérdezem majd, de érdekelne, van-e valakinek tapasztalata.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. febr. 9. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Az orvosnak kell megmondania,mert azt sem tudjuk miért vagy veszélyeztetett, de én tuti nem repülnék úgy hogy veszélyezetett vagyok.
2010. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
az első terhességemmel is veszélyeztetett voltam 21 hetesen készültünk németbe rokonokhoz 2 nappal utazás előtt elvetéltem most terhes vagyok 9 hetes veszélyeztetett a hétvégén kb.270 km-re elutaztunk lagziba a dokim nem ellenezte viszont ellátott tanácsokkal biztos vagyok benne hogy sokan felelőtlennek tartanának emiatt de én úgy vagyok vele hogy az első terhességem olyasmi miatt ért véget amit nem tudtam volna semmi képen befolyásolni ha egy baba meg kell maradjon úgy is megmarad ha Pakisztánig utazol persze nagyon vigyázz magadra hogy ne fázz meg mindegy hogy nézel ki érezd jól magad te úgy is kismama vagy neked most lehet viccesen de melegen felöltözni különösen Anglia elég szeles nedves hely én a lagziba a ruhám alá cica nadrágot vettem harisnya helyet és vastag kardigánt és minden ok .De mivel ahogy az előző válaszoló írta nem tudjuk te miért vagy veszélyeztetett emiatt mindenképpen az orvos válasza legyen a fő aztán jöhetnek ezek a válaszok vagy a barátok tanácsai
2010. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi szilveszterezni mentünk volna Londonba, 11 hetesen veszélyeztetettként, de az orvos nem igazán támogatta, és én meg nem mertem kockáztatni, így maradtunk itthon.
2010. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!

Természetesen ha a doki nem támogatja az utazást, nem megyünk.

Több vetélésem volt, ezért vagyok most veszélyeztetett.

2010. febr. 9. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!