Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig hordhatok tangát?

Meddig hordhatok tangát?

Figyelt kérdés
Majdnem 7 hetes terhes vagyok de még tangát használok. Vagy már ne használjak szerintetek?
2010. febr. 9. 07:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én végig tangát hordtam, még a szülőszobára is abba mentem. Hülyeség hogy eü-leg necces, mert nekem minden kenet eredményem teljesen negatív volt végig a terhesség alatt, uh szerintem nyugodtan hordd azt.(Én minden nagyvécézés után megmosom ott lenn, így semmi baj nem lehet)

Elég lesz a gyerekágyas időszakban a nagy trutyi bugyi, mert akkor a nagy betétek miatt úgysem lehet mást!

2010. febr. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
én is tangát hordtam,a terhességem elején,de nem értem mi ez a tundra bugyi szöveg??!!!kicsit körül kell nézni hogy azokból is milyen jó kis fazonok vannak.nem az öregasszony bugyit kell megvenni,senki nem azt mondja.én pl egész terhességem alatt miután váltottam pamut francia bugyikat vettem és semmi problémám nem volt vele.a szülés utánra vettem pár darab rendes bugyit,de azt is normális fazunút és nem öreg asszonyosat!!!
2010. febr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Bocsika 11.50-es nálam a tundra nem öregasszonyosat jelent,csak így hívom poénosan a simát.Nekem sincs velük semmi bajom és tudom,hogy van belőlük csinos is.És fogok is venni.
2010. febr. 9. 12:00
 14/14 anonim ***** válasza:
36 hetes vagyok és még mindig tangát hordok. Amikor volt egy kis aranyér szerű problémám akkor hordtam sima bugyit, de amint elmúlt visszatértem a tangához. A kórházba én is vettem eldobható bugyit és pár db sima bugyit is a betét miatt. Szerintem az a fontos, hogy ki miben érzi jól magát. Én csak pamut tangát használok és olyat aminek a felső része jól nyúlik, ne hogy nyomja a pocakom. A csini csipkés darabokat eltettem szülés utánra! :o)
2010. febr. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!