Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig hordhatok tangát?

Meddig hordhatok tangát?

Figyelt kérdés
Majdnem 7 hetes terhes vagyok de még tangát használok. Vagy már ne használjak szerintetek?
2010. febr. 9. 07:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha kényelmes,nyugodtan hordhatod.nekem nem volt kényelmes,kb 10-12.hét körül másik fazonra váltottam.
2010. febr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

32 hetes kismama vagyok és tangát hordok mert ezt szoktam meg!:-)

Ha kényelmes,milért ne?!

Boldog babavárást!

2010. febr. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig kényelmes. Majd szülés utánra szerezz be pár sima bugyit a betétezés miatt, de javaslom, hogy valami olcsóbb fajtát, mert ilyenkor azért van vér rendesen, nem érdemes drágábbat venni, hogy aztán esetleg ki kelljen dobni. De hát ez neked még igen messze van.
2010. febr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem is eddig eszembe sem jutott hogy ne hordjak,csak az egyik barátnőm mondta,hogy ő nem hordott tangát egézségügyi okokból.
2010. febr. 9. 07:46
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem tanga Anita hastartós bugyim volt!!
2010. febr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is tudnék mást hordani, annyira megszoktam. Szülés utánra tettem be a kórházi táskába rendes bugyit, de azt is csak a betétek miatt. 37 hetes vagyok jelenleg.
2010. febr. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is végig hordtam, nem is volt más bugyim, a 35. héten vettem eldobható bugyikat,mert nincs tanga, ami megtartaná a tena betétet:)
2010. febr. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is attól függ, hogy neked mi a jó. Én 11 hetes vagyok és nekem már most kényelmesebb a hagyományos bugyi, bár már szültem egy babucit. Az első terhességem alatt majdnem végig tangát hordtam.:)
2010. febr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kényelmi hanem egészségügyi oldalról közelíted meg a kérdést, akkor a barátnődnek igaza volt, terhesség alatt jobb kerülni a tangát mert "hidat" képez a popsi és a hüvely között, a bacilusok legnagyobb örömére. Ilyenkor amúgy is hajlamosabb a szervezet a fertőzésekre, a tanga még "utat" is csinálhat.
2010. febr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Azt hiszem beszerzek pár kényelmes tundrát.:)))
2010. febr. 9. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!