Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalatok dalacin c...

Mik a tapasztalatok dalacin c 300 szedésével kapcsolatban a terhesség alatt? Sokat árt a babának? 28 hkm

Figyelt kérdés
Már a terhesség elejétől mindig valami fertőzést mutatott ki a vizelet mintám, úgyhogy mától a doki azt mondta, mostmár inkább kezelni kell, nem elég a huvelykup használata. Félek, hogy ez a gyógyszer árthat a picinek...
2015. jan. 27. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a doki mérlegelte a kockázatot!

Valószínűleg arra jutott, hogy a fertőzés megléte sokkal többet árt a babának, mint az, hogy beszeded ezt a gyógyszert. Bízz az orvosodban, biztos tudja, hogy mit csinál! :)

2015. jan. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bízom benne, csak a dalacint eddig mindig úgy emlegette, hogy azt csak vegszukseg esetén vetjük be, mert elég durva. :(
2015. jan. 27. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor úgy tűnik, eljött az ideje. Gondolom, racionális döntést hozott, így látta helyesnek. Ne izgulj, az nem tesz jót a babádnak! Gondolj arra, hogy hamar túl lesztek ezen és egészséges kisbabád születik! :)
2015. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell azt hinni, hogy az orvos teljesen inkompetens, és olyan dolgot ír fel, ami többet árt, mint használ.


Egy fertőzés vetélést, koraszülést okozhat. Ezzel szemben a Dalacin:

"Terhes nőknél végzett klinikai vizsgálatokban a klindamicin szisztémás alkalmazása a második és harmadik trimeszterben nem függött össze a veleszületett rendellenességek emelkedett gyakoriságával. "


Nyugodj meg és szedd be szépen.

2015. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató válaszotokat! Már nem is aggódom annyira! :)
2015. jan. 28. 07:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is szedtem Dalacint a terhesség alatt,többször is...természetesen orvosi utasításra!Egészséges kisfiam született :)

2015. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!