Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma jött meg a 36. hetes...

Ma jött meg a 36. hetes kenetvétel eredménye, és aszerint valami bakteriális fertőzésem van. Nagyon kellemetlenül éreztem magama doki előtt, majd el süllyedtem. Mitől lehet ez a bakteriális franc?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne érezd magad emiatt kellemetlenül! Bárkivel előfordulhat!

Bármitől lehet szerintem! Lehet a párod nem tisztálkodott megfelelően és úgy voltatok együtt, vagy a nagy meleg miatt, főleg ha használsz intim betétet a folyás miatt, mert ugye így nem szellőzöl annyira alul. Szóval nagyon sok kis oka lehet szerintem.

Remélem mielőbb kigyógyulsz belőle! További boldog babavárást!

2008. aug. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A párommal hónapok óta nem voltunk együtt, ez biztosan kilőve!Nem értem!
2008. aug. 21. 11:43
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet túlreagálom a dolgot, de rettentően cikinek érzem.
2008. aug. 21. 11:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 19 hetes kismama vagyok, de sajnos a terhességem 5. hetétől nagyon sokszor jelen van:( Most épp meggyógyultam! Ilyenkor hamarabb fogékonyak vagyunk a bacikra, pedig én is tisztálkodom rendesen, most meg pláne ügylek mindenre, már mániává válik, én azt is olvastam, hogy valakinek az sem mindegy, hogy milyen fehérneműt hord, meg hát a meleg...


Mielőbbi gyógyulást!

2008. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én itt ezen az oldalon nagyon sokszor olvastam már, hogy a kenetvételen vagy valamilyen bakteriális fertőzést találtak, vagy gombát, és az ismerőseim között is sok ilyen volt (pedig rendszeresen tisztálkodnak). Szerintem ebben semmi ciki nincs, mert az orvos is tudja, hogy ez nem csak azoknál fordul elő, akik nem adnak magukra. Úgyhogy én úgy érzem, hogy kicsit túlreagálod a dolgot.
2008. aug. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugi!

Ezek közül a bacik közül rengeteget hordozunk eleve magunkban, csak ilyenkor, mikor a szervezeted a babóval van elfoglalva, nem pedig ezekkel a "rosszaságokkal", akkor hamarabb fertőzést okozhatnak!

Ebben semmi ciki nincs!

2008. aug. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors, megnyugtató válaszokat!Akkor valószínüleg csak én csinálok bolhából elefántot, de tényleg iszonyú kínosnak éreztem a szituációt, miközben én tudom a legjobban mennyire odafigyelek a higiéniára.Mindenkinek további kellemes babavárást!!!
2008. aug. 21. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!