Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhes vagyok....

11 hetes terhes vagyok. Rettentően fáj a fejem és a gyenge gyógyszerek nem igazán használtak előtte sem. Mit vehetek be, amivel nem ártok a babámnak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem is sokat fáj a fejem nekem csak a cataflam használ,én mult héten jöttem haza a korházbol és ott is azt vettem be azt mondták néha 1 szem nem árt a babának 15hetes kismama
2008. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem az algopirynt ajánlották, de azt is csak akkor ha már tényleg nem bírok a fájdalommal.
2008. aug. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én nekem fejfájásra nem használ más csak a Saridon. terhesség alatt is 1-2 alkalommal kellett. Azt mondják,ha már tűrhetetlen a fájdalom 1 szem nem árt meg. Csak hosszú ideig nem szabad.

Ajánlották még,hogy főzzek egy közepes erősségű kávét és egy kávéskanálnyiba cukormellé tegyek citrom levet áll segít. Én nem tudom.

2008. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2008. aug. 19. 14:21
 5/10 anonim ***** válasza:
A 14. hétig én is fejfájós voltam, de nekem a dokim nem engedte meg a gyógyszert, csak a jó erős kávét. Abból is egyet egy nap. Ha sikerült akkor meginnom, amikor kezdődött a fejfájás, akkor használt is.
2008. aug. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Migraines vagyok 15 éve, az algopyrin olyan mintha mégegyet belémrúgnának, nem hogy használna, mivel neurológus szakorvoshoz járok, közösen a nődokival azt mondták: saridon, vagy algoflex forte hetente max 2 szem, mindeig felet vettem be és már elég volt.

Remélem segítettem.

2008. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nektek is köszi a segítséget!
2008. aug. 19. 17:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, hogy ahány ház és orvos, annyi szokás. Ezek szerint tulajdonképpen a világ összes gyógyszerét lehetne szedni, mert ha kellően utánajársz, akkor előbb-utóbb találsz egy orvos, aki épp azt javasolja. Csak lehet, hogy közben belebotlasz húsz másikba, aki tiltja. :-D

Egyébként nekem azt mondták, hogy paracetamol alapú fájdalomcsillapítókat nyugodtan szedhetek, például panadolt, a többi tabu, főleg az aspirin és az algopyrin. De ez is csak egy vélemény.

2008. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Quarelin!

Algopirin-hatóanyag + koffein.Nekem kivette 48 órára!

2008. aug. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is muszáj vagyok a Quarelinre hagyatkozni 3 napig fetrengek ètlen szomjan szédülve kettőslátással ha elkap a migren ès nem veszek be semmit, sőt még utana napokban is érzem a fejemet, a Quarelinben azért bizom mert úgy tudom Algopyrint lehet neha 1-1 szemet, drotaverint szintén mert a No-Spa is az és azt nekem még

javasolták is terhesen, a harmadik összetevője pedig a koffein asszem 60 mg az is beleferhet ha aznap kihagyom a kávét. Nekem sajnos semmi más nem használ csak a Quarelin.

2022. ápr. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!