Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is van rosszul az Elevittő...

Más is van rosszul az Elevittől? Egy korábbi kérdésben valaki említette, hogy érezted magad tőle?

Figyelt kérdés
Ha napi egy szemet eszem, egy idő után olyan éhes vagyok, hogy remegek és hányingerem van. Hiába tömöm magamba a kaját, nem múlik el. Más multivitaminokat sem bírok, azoktól is így érzem magam, gondolom a B vitamin... Így csak felet eszem naponta. Más is volt így?
2010. febr. 3. 13:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az első terhességemnél végig az Elevitet szedtem, de nem volt semmi bajom tőle. Most a Femibiont szedem, attól is teljesen jól vagyok.

Kérdezz rá az orvosodnál, hogy mi okozhatja ezt...


14 hetes kismama + 21 hós kislány anyukája

2010. febr. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én így konkrétan nem voltam éhes tőle,de hányingerem az volt.Mondjuk elég sokat rókáztam az elejétől,néha még most is.az orvosom javaslatára nem reggel,hanem este szedtem-szedem be.így valóban jobb.:)boldog babavárást!!

34+2hetes

2010. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ahh véletlenül a terhesség rovatba ment, ott még sajnos nem tartok..

Félek rákérdezni, mert így is mindig mondja, hogy egyek, híznom kéne... Számomra, így 50 kg alatt mindig az a fura, hogy nekem is mindig olyan adagokat tolnak gyógyszerekből, mintha 70-80kg lennék. Nem csak a nődoki, hanem a házi is.

2010. febr. 3. 13:10
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is teherbeesés előtt próbálkoztam az Elevittel,de nem bírta a gyomrom. Fájt meg hasmenésem volt. A Hipp Nataltól és a Femibiontól (babásan) már semmi bajom nem volt. 6 hós kismami
2010. febr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szedd azt, amitől jól érzed magadat. nekem az Elevittől semmi bajom nem volt, nem híztam, nem voltam rosszul, székrekedésem sem volt, sőt, nagyon könnyen ment/megy a nagydolog. A Gravidától azonban sugárban hánytam. megint más a Femibionra esküszik. Szedd azt, amelyik megfelel a te szervezetednek, és ne hallgass másra, hogy ez a jobb, vagy az a jobb. A lényeg, hogy szedd valamelyiket rendszeresen, legalább a 12. hétig - és babavárás közben is akármeddig, amíg be nem következik a gyermekáldás.
2010. febr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a Hipp Natalt! Csupán 1000 ft, Dm-ben kapható, szirup. Én is az Elevites időszakban híztam, és ha meggondolom ez az "most azonnal ennem kell" időszak is akkor volt. Nekem a sima folsavtól fájt nagyon a gyomrom. A Femibion is jó.

üdv 29 hetes km

2010. febr. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szia!Én sem tartok még a terhességnél,de én az orvosom javaslatára Femibiont szedek,nincs semmi mellékhatás,nem eszem többet!Én ajánlom ezt!
2010. febr. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem kikészített az Elevit totál, pl. bevettem, hánytam, aludni nem tudtam. Én is a HippNatalra esküszöm, ...finom is.
2010. febr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Az Elevittől én is ugyanazokat érzem,amiket te.Én is remegek,hányingerem van,és nem tudok jóllakni.
2010. febr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ, megfogadom a tanácsaitokat!
2010. febr. 4. 08:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!