Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 év feletti kismamák voltato...

35 év feletti kismamák voltatok genetikai vizsgálaton?

Figyelt kérdés
aZ lenne a kérdésem hogy kellett e mennetek genetikai vizsgálatra Budapestre és hány hetes korban csinálták ezt meg? NEM az amniocentézisre gondolok hanem valamilyen más modszerre. 16 hetes km
2010. febr. 2. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én voltam, 37 évesen. Kecskeméten, de az magzatboholy-mintavétel (tehát nem magzatvízvizsgálat) volt. Nemvolt kötelező elmenni, de én a biztonság kedvéért megcsináltattam.
2010. febr. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ! és ott hány hetesen voltál?
2010. febr. 2. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 35 éves vagyok, és a dokim genetikus is, tökéletes lett a tarkóredő, az integrált teszt, a 18. heti genetikai uh, amit plusz 4D –ben is megcsináltattam, és az AFP is jó lett, azt mondta a dokim, hogy nem indokolt ezek után a magzatvíz mintavétel. Ja és nekem 2008-ban volt két vetélésem, ezért is ajánlotta az integrált tesztet , és én is ezt akartam.
2010. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Épp 16 hetes voltam, mikor csinálták. Másnap voltam AFP-n :)) Előtte persze megcsinálták a 12. heti genetikai uh-t, ott nem láttak semmit, de én így voltam biztos abban, hogy minden rendben lesz.Mindkettő jó lett, a kislányom 17 hónapos.
2010. febr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2010. febr. 2. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!