Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki a Bajcsy-ban volt genetika...

Aki a Bajcsy-ban volt genetikai vizsgálaton, leírná részletesen hogy hogy megy az egész?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy mindegy mikorra kapok időpontot, órákat kell várakozni? Egy fél napot tényleg igénybe vesz?

Milyen genetikai betegségekre kérdeznek rá? (csak mert megkérdeznénk a szüleinket hogy pontosan tudjunk válaszolni)

Minden esetben felajánlják az amniot?

AFP eredmény nélkül ugye nem érdemes odamenni? (Csak kombinált teszt eredményem van)

Milyen vizsgálatokat végeznek?


2011. szept. 6. 09:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 2 hete voltam és 6 órát vártam, mire sorra kerültem. Nem kérdeznek semmit, nem küldenek sehova. AFP nélkül nem is csinálják meg a vizsgálatot! Én 15 hetesen kértem időpontot, nem tudtak adni már rá 6 hétre sem időpontot csak két uh közé írtak be! Ez csak egy sima uh, csak nem mindenki végezheti el. Mondani sem mondanak nagyon semmit, csak én mindenre rákérdeztem!
2011. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!