Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aggódjak? Lassan 30. hetes...

Aggódjak? Lassan 30. hetes leszek, és 10 hete egy gramot se szedtem fel.

Figyelt kérdés

Előtte, a 9. héttől, a 19.-ig 10 kg ragadt rám, és 15 kg túlsúllyal kezdtem. Amugy 170 cm vagyok. Nem is érzem a terhességet, bár a tükörben látom, hogy kerekedik a pocakom.

Nem a kg-kat sajnálom, hanem a babát féltem.


2010. febr. 1. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. A baba elveszi, ami neki kell. Mikor lesz a következő ultrahangod? Ott megmérik a méretit, és te is meg fogsz nyugodni, hogy rendesen fejlődik.
2010. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
3 hete voltam UH-n, akkor 1070 gramm volt, és a többi méret is is megfelelő volt, de "kicsit kevés a magzatvíz".
2010. febr. 1. 23:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én annyival szültem amennyivel terhes lettem.10 dekát nem híztam:(
2010. febr. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is vagy 20 kg felessel kezdtem a terhességet 35 hete, és ezt ez idő alatt le is adtam, úgyhogy bombaformában vagyok :-)
2010. febr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tényleg? Fogytatok? Mitől? Gondolom a babaák jól vannak.

Én se bánnám a fogyást, de valahol olvastam, hogy a zsírégetéssel/fogyással egyidőben méreganyagok szabadulhatnak fel, amikből kap a kisbaba is.

2010. febr. 2. 11:34
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hali!


Szerintem a többek nem zsírt égettek csak egyszerűen fogytak.. ha a 180 grammos szénhidrát diétát betartja valaki az sem hízik nagyon.. ez a diabeteses diéta kismamáknak..Érdekes mert mindegyik babámnál máshogy alakult..

168 centi vagyok és kb 5 kg plusszal kezdtem a 3.terhességem. 72 kiló voltam, aztán félidőre híztam 5 kilót és azóta szinte alig-hiszen a babán kívüli árulékos dolgok is nyomnak pár kilót odabent.. magzatvíz, mellek, méh súlya, méhlepény meg a megnőtt vérmennyiség és a vízretenció.... most 79 kiló vagyok, és 35 hetes.. persze én is kíváncsi voltam mi lehet odabent ha már én nem hízok legalább a picurka nem éhezik-e.. a 30 hetes uh-n 1700 grammos volt és mostanra fogalmam sincsen mennyit szedett fel .. de a babák elveszik ami nekik kell... Ahogy írtad is.. nem kell hogy a súly zavarjon, az le fog menni.. és ne is aggódj! a babuci nem éhezik!!

egészséges boldog babavárást a fennmaradó időre!!

2010. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!