Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fogtok vásárolni légzésfigyelő...

Fogtok vásárolni légzésfigyelőt? Milyen árban van úgy általában?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 13:40
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
64%
Szia, mi nem veszunk, mert korbetajekozodtam es nem latom ertelmet. Azt javaslom, hogy keress ra a neten a hasznossagukra, de ne a gyartok oldalait olvasgasd, mert ok nyilvan el akarjak neked adni a termeket. Inkabb orvosok velemenyere es tanulmanyokra alapozd a dontesed. (mi annak ellenere dontottunk igy, hogy a parom testvere bolcsohalalban halt meg, ugyhogy gondolhatod, hogy nem ezen sporolnank, megis penzkidobasnak tartjuk)
2010. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én még egyszer sem csalódtam vaterás vásárlásnál.Csak ajánlani tudom!Mi is veszünk majd légzésfigyelőt!

2010. febr. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

14:12 vagyok.


Még egyszer sem csalódtam, pedig nagy értékű dolgot is vettünk már a Vaterán. Ezentúl is fogunk ott vásárolni, mert sok minden sokkal olcsóbb, mint az üzletben, és a minősége is jó.

2010. febr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
59%

Szia! Én nem vettem az első gyermekemnél és most sem fogok. Sőt a környezetemben élő kismamák közül is nagyon ritka aki vett (inkább a jómódúak).

A mi szüleink idejében sem volt, mégis felnőttünk. és még annyi de annyi veszély lehet egy babára nézve, nem lehet mindent gépekkel kiküszöbölni én bízom a sorsban, nem lesz gond. Persze ha valaki ettől lesz nyugodt, az vegyen.

26h kismama

2010. febr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
80%

Az, hogy felesleges az azért elég erős kijelentés. Két ismerősöm babája is meghalt volna, ha nincs légzésfigyelőjük. Az, hogy az anyáink idejében nem volt az nem azt jelenti, hogy az jó is volt úgy. A nagynéném épp azt mondta, hogy milyen jó lett volna, ha nekik lett volna abban az időben légzésfigyelőjük. Az uncsim asztmás baba volt és felváltva aludtak a szülők, nehogy az unokatesóm megfulladjon.

Amikor a kislányom megszületett a koraszülött osztályra került és ott minden baba alatt volt légzésfigyelő.

2010. febr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
53%
15:07 Mi tortent vegul a 2 kornyezetedben elo kisgyerekkel, akik meghaltak volna, ha nincs legzesfigyelo? A szulok ujraelesztettek oket? Es mit jelent az, hogy meghaltak volna, mi tortent? Honnan lehet tudni biztosan, hogy meghaltak volna? Azert ne higyjunk mar el mindent, amit hallunk, az emberek imadnak melodramazni es tulozni.
2010. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én is fogok venni.De én is használtan,a teszveszről.szinte mindent onnan szerzek be,és ki lehet fogni olyat is ami még garanciás vagy csak 6-8 hónapot használták.ezeknek a készülékeknek nincs emmi bajuk.
2010. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
78%
Annyi oka lehet egy bölcsőhalálnak, én is úgy érzm, kicsit túl van lihegve. Az asztmás baba is egy másik kategóra, meg az is egy dolog, hogy a koraszülött osztályon van légzésfigyelő, mivel a koraszülött babáknak lehet még tényleg nem olyan fejlett a tüdejük, de egy időre született, egészséges babánál az én véleményem szerint nincs szükség. De persze mindenki döntsön a maga belátása, megnyugtatása szerint.
2010. febr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Szia! Küldök egy linket, itt lehet kölcsönözni 2500 Ft-ért, de a Google-n többet is találsz ha rákeresel.
2010. febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Bocsi, a link lemaradt, mert megfagyott a gépem egy pillanatra :))) Szóval íme: [link]
2010. febr. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!