Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Attól lehet baja a babámnak...

Attól lehet baja a babámnak ha nem tudom letenni a kv-t?

Figyelt kérdés
Amikor megtudtam hogy babás vagyok (végre), egyáltalán nem jelentett gondot az életmódváltás, hisz az ő egészsége mindennél fontosabb, de a kv-ról nem nagyon tudok lemondani. :-( 18 hetes kismami vagyok.
2010. febr. 1. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Szorítsd a minimumra a mennyiségét.
2010. febr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
A kávé 2 hét alatt ürül ki teljesen a szervezetből, le lehet róla szokni. 2 hétig próbáld ki, hogy nem iszol, nem fog hiányozni.
2010. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Terhesség alatt egyáltalán nem gáz, ha kávézol. Szoptatás alatt ne kávézz. Ha nincs baj a vérnyomásoddal, akkor igyad nyugodtan. Nekem megengedte az orvosom.
2010. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
szia! terhesség alatt semmi baja nem lesz tőle a babának. arra figyelj, hogy a vérnyomásod milyen (van akinek terhesen magasabb mint máskor, másnak alacsonyabb, egyénfüggő), meg ha eddig simán ittad, most akkor is tejjel, nehogy a savtól rosszul legyél!
2010. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Ha sokat iszol, akkor próbáld meg csökkenteni vagy koffeinmenteset inni. Vagy mondjuk 3 az 1-benbe önts 1 kis kávét az íze miatt és már úgy is kevesebb lesz a koffein.Sokat iszol 1 nap?
2010. febr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Napi max 2 csésze kávé nem árt a magzatnak.
2010. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van,a napi kettő nem árt,annál meg gondolom nem iszol többet.
2010. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Napi 2 csésze a max, és az is jól felturbózva tejjel. Köszi hogy megnyugtattatok. :-)))
2010. febr. 1. 15:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is iszom kávét, igaz csak egyet, reggel, sok tejjel, de engem megnyugtatott a gyerekorvos- már van egy fiam és most újra babát várok- hogy ez az egy kávé nem árt egyikőnknek sem, főleg ha jól is esik:)
2010. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!