Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Chipolino Pook Girl/Boy!...

Chipolino Pook Girl/Boy! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 1. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyikre gondolsz?Mert több fajtája van,van 4 és 3 kerekű,és van olyan aminek hátul széles kerekek,elöl szűkebbre vannak téve.
2010. febr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia!Ebből csak 4 kerekű van!Chipolino Pokk Girl/Boy!Ez a fajta érdekelne!Kék és rózsaszínbe van!
2010. febr. 3. 17:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok,akkor sajna nem tudok segíteni,a családban ilyenből az a elöl összetolt hátul széles kerekes megoldású van:(

Azt tudom,hogy jóóó drága volt:S

2010. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia!Nem baj,de azért köszönöm!:-)
2010. febr. 4. 09:06
 5/6 anonim válasza:
Szia! Remélem, még időszerű a válaszom. Nekem ilyen van. Egészen pontosan a 2009-es lány modell. Piros. Én nagyon szeretem. Pont ma néztem a neten a 2010-es modellt. Ez is nagyon szép, csak a kereket mások. Szerintem a 2009-es a dupla kerekek miatt stabilabb lehet. Még kapható a 2009-es is.
2010. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia!Még aktuális,mert csak júniusba jön a baba!Még nem láttam a 2010-es modellt!Majd megnézem!:-)Te hol vetted?
2010. febr. 19. 12:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!