Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap nagyon befuladtam mer...

Tegnap nagyon befuladtam mer asztmás vagyok, (de ilyen még nemfordult velem elő). Remélem nem lessz etől baja a babámnak?

Figyelt kérdés

Mozog rendesen ahogy eddig ugyhogy talán nem lessz baj.Asztmás kismamák nálatok is volt már ilyen?


28 hkm


2010. febr. 1. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tegnap is, és tegnap előtt is befulladtam nagyon, igaz kikellett lapátolnom a kocsit a hóból, és ez miatt történt, befújtam ventolinnal, és azonnal rendeződőt. A babám rendesen mozog, és remélem ez miatt nem lesz baja. 25 hetes km.
2010. febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Reméljük hogy egyikünknélsem lessz baj.Én csak azmiatt aggódom hogy a ventolin lem használt semmit és remélem hogy nem fújtam belőle sokat.
2010. febr. 1. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Szedjétek rendszeresen a gyógyszeretek, gondolom nem csak a ventolin van. Azzal pedig vigyázzatok, nehogy sok legyen.


Még egy tanács! Ha megindult a szülés akkor már ne használjátok, ellazítja a méhet, és csökkennek a fájások, ami kárt tehet a babában. Nem tud megszületni, esik a szívhang stb. (Orvos mondta nekem is, nem tudtam róla)


Szintén asztmás vagyok, 8 hónapja szültem :)


Jó babavárást és szülést

2010. febr. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!