Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallottatok már olyat, hogy...

Hallottatok már olyat, hogy ha szájjal kielégít egy terhes nő a férjét, akkor kimarhatja a férfinak? Nekem mesélte valaki és még nem hallottam ilyet.

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
????????? Mi marhatja ki? Esetleg a foga.
2010. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos onnan vette az az okos ismerősöd, hogy sok kismamának sok a sava, és esetleg orál közben feljön neki. Pfh... De nem, nem marhatja ki.
2010. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség! a nyál lúgos normál esetben...csak ha elszaporodnak a bacik, akkor lehet savasabb, de még akkor se mar, hiszen akkor a fogait is szétmarná...
2010. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Általában tövig lemarja a sav a szegény farkát, de olyan is van, hogy az egész pasi feloldódik, ha sok a kismama nyála.


Ki mesélte ezt a baromságot?

2010. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem azokat az embereket, akik ilyen okosakat tudnak kérdezni. Már hogy marná ki? Mielőtt elküldesz egy kérdést, olvasd el, mert csak nevetségessé teszed magad.
2010. jan. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Már bocs, de nem csak az a buta(hogy "kedves" legyek) aki ezt mesélte neked, hanem Te is hogy feltettél egy ilyen hülye kérdést! Te komolyan elhitted vagy csak szórakozásból írtad ki? Hány éves vagy egyáltalán?
2010. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
16 és a suliban mondták. Nem kell ezért lefújolni egyből. Ez egy ilyen oldal, nem?
2010. jan. 31. 21:54
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen olddal, de 16 évesen lehetne már kis eszed! Ne dölj be minden hülyeségnek.
2010. jan. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
21.34-ES! iszonyu jó fej vagy! komolyan fél óráig nevettem a válaszodon!! kedves kérdező azért 16 évesen már tényleg elgondolkodhatnál mielött butaságot kérdezel! ilyen baromságot!
2010. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még nem kaptál elég választ? Kár volt kiemelni, mert a kérdésed butaság. Ez nem igaz, akárki mondta neked. 16 évesen ennél lehetnél picit okosabb is. Ha savas lenne a nő fogait is szétmarná...nem hiszem, hogy minden nőnek, akinek gyereke van, tropák a fogai...
2010. febr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!