Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy valaki 45 évesen tervezi világrahozni első gyermekét?

Figyelt kérdés
A feleség 45, a férj 50 éves. A férj korábban megözvegyült, neki több gyermeke is van (köztük felnőtt is). Az asszonynak korábban nem született gyermeke, ez lenne az első terhessége. A férj gyermekei az új feleséget elfogadják, a családnak anyagi gondjai nincsenek. Vélemények?
2010. jan. 31. 17:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%

Az idoseket a gyermek fiatalon tartja!

Es ha eddig nem jott ossze neki,miert ne lehetne.lehet ez az a ferfi akitol igazan valalta a gyermeket.

2010. febr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%
Sok boldogságot kívánok hozzá! Az én anyukám 43 évesen szült és nekem nem voltak problémáim, sőt! Nagyon fiatalos még most is, és a gondolkodása is nagyon "fiatalbarát". Most 73 éves és jön az unoka! A barátaim imádják és mindenkivel tegező viszonyban van már régóta. Mindig úgy viszonyult hozzám mint barátnő és nem volt különösebben szigorú de úgy nevelt, hogy nem volt kérdés azt csinálom amit mond illetve amire megkér. Most, hogy már férjnél vagyok és várjuk a babát én nem is költöztem messze. 1 társasházban lakunk, külön lakásban. Szóval én azt mondom nem számít a kor csak az ember!!
2010. febr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%

Hat aki a 45 even kiakad akkor az szerencsere nem latta a tv-ben azt a musort amit en a multheten, ahol 60 eves anyukak szultek elso gyerekuket. Az egyik raadasul ikreket. Meg a 70 eves anyuka tartotta karjaiban a par honapos elso ujszulotjet Indijaban :)

Nekem szemely szerint semmi gondom a 45 evvel. Mire az ember 65 evesen nyugdijba megy ott lesz mar a 20 eves egyetemista vagy felnott gyerek. Siman megerheti meg az unokakat is.

2010. febr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem nagy felelőtlenség volt idáig várni. 35 év felett a genetikai rendellenességek lehetősége ugrásszerűen megnő és nemcsak az anya részéről, de az apa kora is magába hordozza a génhibákat. arról nem is beszélve, hogy szegény gyereknek nagy esélye van rá, hogy korán megárvul. És bocs, nem gonoszkodásból írtam, csak őszinte vagyok és reálisan gondolkodok. Amúgy kívánom, hogy semmi gond ne legyen és szépen boldogságban fel tudjátok nevelni!
2010. febr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
73%
Az meg sem fordul a fejedben, hogy van akinek nincs más választása? Bocs, de én sem bántani akarlak! Megárvulhat valaki fiatal szülők mellett is. A genetikai rendellenességek pedig inkább a fiatalabbaknál valószínű mert őket nem vizsgálják annyit,nincs a fokozott ellenőrzés, és ez tényleg így van. 39 éves vagyok és nem tudtam előbb gyermeket vállalni, egyszerűen nem voltak adottak a feltételek és hidd el nem volt könnyű kivárnom amíg lehetőségem nyílt rá. Ennek több oka is volt. Nem vagyok felelőtlen és az esély, hogy hamar meghalok ugyanannyi mint másnál. Örülök, hogy nem bagyok egyedül és lassan a társadalom is elfogadja, hogy egy 40 évesnek még nincs vége az életének! Ki tudja, lehet, hogy vállalok még 1 gyereket!
2010. febr. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez most egy provokatív kérdés,vagy mi? ki a bubánatos nyavalyát érdekel,ki mikor vállal gyereket.Mindenki tudja a magáét,fölösleges a nagy okoskodás.Már megint túlversenyzitek egymást,iszonyat röhejesek és szánaémasak vagytok :DDDD
2010. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
42%
Amilyen prosztó vagy neked az is provokatív lenne ha a kérdező megkérdezné milyen idő lesz holnap! Te beszélsz provokációról? Szerintem húzzál innen és keress magadnak valami jó pszichopata témát, te félnótás!
2010. febr. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
"szánaémasak vagytok" Hát persze!
2010. febr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

31 éves nő vagyok és sajnos még nem sikerült megtalálnom a nagy Ő-T. Nem azért nem szültem még eddig, mert nem akartam, egy gyereket szeretnék, de nem találok normális férfit....az élettársammal két éve lett vége, négy viharos év után. Nem akartam egy ilyen embernek szülni!


Lehet, hogy én is 45 éves leszek, mire olyan partnert találok, aki alkalmas arra, hogy egy kisgyermek szerető apja legyen! És szeresse a feleségét!


Szerintem a nő akkor szül, ha olyan partnert talál, aki mellett biztonságban érzi magát, aki szereti és megbecsüli......nem mindenki olyan szerencsés, hogy évesen megtalálja a nagy ŐT! Jó lett volna - de eddig még nem volt hozzá szerencsém. Csak dolgozom, dolgozom,....


egy 31 éves szingli nő

2012. febr. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 kiccsaj88 válasza:

"Szerintem a nő akkor szül, ha olyan partnert talál, aki mellett biztonságban érzi magát, aki szereti és megbecsüli..."

Ezzel abszolút egyetértek! Nem egy ismerősöm van, akik sosem gondolkodtak babán meg házasságon, amíg nem találkoztak azzal a férfival, aki mellett felszínre tört bennük a vágy ezek iránt...

2012. máj. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!