Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs itt véletlenül egy...

Nincs itt véletlenül egy munkaügyis?

Figyelt kérdés
Mai nappal szűnt meg a táppénzem, holnap reggel kéne mennem a munkaügyibe. Nálunk viszont akkora hatalmas hó van, hogy autóval lehetetlen elindulni, gyalog pedig félek neki vágni az útnak!Az gond, ha később megyek egy-két nappal? Ezzel, hogy megszakítom nem esek el dolgoktól?
2010. jan. 31. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagy és mennél vissza dolgozni? Vagy miért mennél be?
2010. jan. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem vagyok munkaügyis, de saját tapasztalat, hogy ha valaki telefonál, hogy baja van, és később jönne, akkor mindenki nagyon kedvesen fogadja, és még kisebb javításokra is hajlandóak. (Jöjjön holnap, majd beírjuk a mai dátumot:))

úgyhogy szerintem ez egy telefont mindenképp megér, abszolút nyomós indokod van!

2010. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
NEm gond, ha pár nap kimarad! Max a biztosított napjaid lesznek emiatt kevesebbek a TGYÁS/GYED miatt. De nem gáz, nekem 5 nap maradt ki!
2010. jan. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Passzív táppénzen voltam mert megszűnt a munkaviszonyom dec. 31.-el. Pont ettől félek, hogy ha egy-két nappal kevesebb a biztosított napjaim száma, akkor nem kapok rendes gyed-et. Sajnos volt ehhez hasonló a családban...
2010. jan. 31. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!