Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Keseru szajiz 7 hetesen,...

Keseru szajiz 7 hetesen, valakinek van, volt ilyen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ettől szenvedek 1-2 hete, 8+3 hetes vagyok. Evés közben jó :-), de utána néhány perccel újból jön. Próbálkozom a rágózással, az olyan 10-15percig oké, de aztán undorodom a rágótól is. Ha valaki tudja, mitől javul, örömmel kipróbálnám :-)
2010. jan. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam, hogy meg 8 honaposan is elofordulnak ilyen tunetek. Azt hittem, hogy 12. het utan megszunnek. Eloszor arra gondoltam, hogy az epem, de ezeg szerint nem. En is ragoval probalkozom, fel oraig mukodik.
2010. jan. 30. 18:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Megint első vagyok! Bocsi, ha félreértetted, de 8 hetes és 3 napos vagyok :-)
2010. jan. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én el kell hogy keserítselek, mert 32 hetes vagyok és a 6. hét óta keserű szájízzel kínlódok. Szörnyen rossz, utálom. Pont ma gondolkoztam rajt, hogy milyen fura lesz, ha megszülök és már nem fogom érezni ezt az ízt a számban. A terhesség eleje óta fel vagyok pakolva mentolos, gyógynövényes rágóval, mentos cukorral és napi 5-ször minimum megmosom a fogam, de azt is akkora élvezettel teszem, hogy már hülyének néz a férjem. Képes vagyok 10 percig mosni úgy, hogy többször nyomok rá fogkrémet. MÉg a nyelvemet is meg szoktam dörgölni. Az átmenetileg kicsit segít. Meg ahogy irtam a mentolos cukor, rágó. Kitartás. Reméljük nálad nem fog a végéig tartani.
2010. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a savatoktól van! Nekem legalább is sokszor az okozza, nem feltétlenül érzi mindenki!
2010. jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!