Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » NST 34 hetesen? Kellett...

NST 34 hetesen? Kellett valakinek ilyen hamar kezdenie?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem 36 hetesen kellett először mennem, neked miért kell 34 hetesen?
2010. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom,holnap kell mennem! az orvos nem mondott semmit!A védőnő szerint,azért kell mennem,mert a méhlepény érett lehet! Ezt is szeretném megtudni mástol aki ilyen korán ment,hogy mi okbol! egy picit izgatott vagyok!
2010. dec. 20. 12:42
 3/9 anonim ***** válasza:

Én cukorbeteg vagyok, nekem is 34. héttől kellett mennem+uh minden alkalommal. Szintén a méhlepényem érését és a baba mozgását figyelték, mert a cukorbetegség hatással lehet rájuk.

Gondolom a cukroddal nincs probléma, de azért ha idő előtt érik a lepény az nem túl jó. Ha így figyelik hetente, akkor kevesebb a kockázata a méhen belüli károsodásnak ami a tápanyagellátás hiányából adódik (ez a méhlepény feladatai közé tartozna).

2010. dec. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok cukorbeteg! De ha nagyobb probléma lenne,akkor tuti szolt volna a dokim!
2010. dec. 20. 13:03
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a 30.héttől jártam, kevesebb volt a magzatvizem az átlagosnál,faros volt a babám, császáros lett a 39.héten. nyugi,szerintem fő az elővigyázatosság, nálam is végig minden ok volt, a baba attól szépen fejlődött 49cm,3400g-al született.
2010. dec. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is a héten kell mennem először,csütörtökön leszek 34 hetes.

Nekem se mondott semmit a doktornőm,de úgy vagyok vele,hogy inkább nézzék meg gyakrabban,abból baj nem lesz!

2010. dec. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én holnap megyek először,akkor töltöm a 35.hetet. A védőnőm teljesen meg volt döbbenve, hogy "Ugye nincs valami baj?", mert a 36. héttől szokás menni először NST-re. Jól rám hozta az ideget, de bíztam benne, hogy ha baj lenne, az orvos mondta volna.

De mivel csak nem nyugodtam meg, felhívtam a dokit, mire ő azt mondta, hogy ő már a 35. héttől szokta kérni a kismamáinál, ez is orvosfüggő. Úgyhogy nyugodj meg, biztos nem látott semmi problémát, csak jobbnak véli korábban elkezdeni a vizsgálatokat.

2010. dec. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem is 35hetesen kellett először menni, mert előtte kb 33.héten vizsgálaton mondta a doki, hogy a baba összevissza belegabalyodott a köldökzsinórba. 35.hetesen nst jó volt, utána rámnézett uh-val is, és a baba is rendben volt, letekerte magát a zsinórból. :-)

Jobb az elővigyázatosság.

Boldog babavárást!

2010. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a késői válaszért,ha még valaki visszatér ide! Minden oké az Nst-n,nem mondott semmit a doki,jövöhéten kell mennem a következőre! És nálatok mi volt nst-n???
2010. dec. 23. 12:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!