Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ausztráliában hogy megy a szülés?

Ausztráliában hogy megy a szülés?

Figyelt kérdés
Ausztráliába fogunk költözni a párommal Márciusba.Ezt már eldöntöttük,még mielőtt terhes lettem volna,viszont most kezdek bizonytalan lenni.Ausztráliában milyen terhesnek lenni?Jobb vagy rosszabb mint Magyarországon?Személyes tapasztalatok kint élőktől?
2010. jan. 30. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Bocska, de nem Ausztriát akartál írni?

Különben ha nem tévesztetted el, jó messzire mentek, ott jó az idő, tenger part...

Nem hiszem, hogy ott rossz lehet kismamának lenni.

2010. jan. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem,nem tevéztettem el. :D Hát én is reménykedek benne,de azért kíváncsi vagyok,hogy mégis milyen.
2010. jan. 30. 14:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy sok anyuka írogatna onnan.

És mit fog a férjed ott dolgozni, ha nem veszed sértésnek érdekelne?

2010. jan. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen vízummal mentek?Annak függvényében talán tudok segíteni!
2010. jan. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mind ketten tanulóvízummal mennénk,mivel tanulni szeretnénk kint.Egyikünk sem dolgozik még,de ott kint hetente 20 órát lehet dolgozni fogunk is keresni magunknak valamit.Még nem vagyunk házastársak,csak becsúszott egy baba,de semmi kép sem szeretném elvetetni...
2010. jan. 30. 14:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert, nagyon bátrak vagytok!
2010. jan. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A 14.26-os válaszoló vagyok.Nem bátrak,hanem felelőtlenek!Mi lassan fél éve intézzük,bevándorlási ügynök segítségével,és sztem év vége előtt nem fogunk kijutni(egy 20 hónapos kisfiunk van),a 175-ös(állandó lakosi vízumot)igényeltük.A férjemnek hiányszakmája van,angolból hamarosan leteszi a szükséges vizsgát,és rendelkezünk készpénzzel(amiből sok kell íz ügyek intézéséhez is).A tanuló vízummal SEMMIRE nem vagy jogosult,(a 20 óra munkán kívül.)Tehát ellátásra se vagy jogosult,csak az ÉLETMENTŐ beavatkozást végzik el,pl.ha elütött az autó,vagy vmi baleset ér,esetleg a császármetszés életmentő.De a többi beavatkozásért benyújtják a számlát.És azt tudd,h SEMMILYEN pénzbeli ellátásra se vagy jogosult.Van 1-2 dolog,amit nem értek.Ha ti valóban utánanéztetek,akkor tudnod kellene,hogy ez nem ilyen egyszerű,és hónapok,amíg akár tanulóvízummal is kijuttok(és nem kevés pénz kell,hogy álljon a hátatok mögött).Ha akarod oda tudom adni a mi bevándorlási ügynökünk elérhetőségét.Másképp esélyetek sincs.Elég tájékozatlannak tűnsz...
2010. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!