Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes km vagyok, extrém...

21 hetes km vagyok, extrém méreteket öltött a bőröm száradása?! (lent)

Figyelt kérdés

Kb.: 2 hete vettem észre, hogy nagyon szárad a bőröm a hasamon, a mellemen, és az arcomon. Nem viszket, a bőröm nincs is megrepedve vagy ilyesmi. Tudom, hogy a nyúlás következménye lehet a hámlás, de kb. minden 2. este zsíros testápolóval kentem magam. Az utóbbi héten már gyógyszertári száraz bőrre való testápolóval. (Sanatopic a neve) És most vettem észre, hogy még ez sem segít, borzasztóan hámlik még így is, és száraz, pedig a krém nagyon zsíros. Nem értem mi lehet. Meg fogom kérdezni a védőnőt is.


Hasonló tapasztalat, vagy jó tanácsotok lenne, aki már esetleg átélt ilyet?


Köszönöm előre is.


2010. jan. 29. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én bőröm is nagyon száraz volt, ráadásul nyár volt, viszkettem is. Én volt, hogy babaolajjal kentem be magam, és sűrűn testápolóztam magam.

Használj Milupa terhességi krémet, igaz nem olcsó, de nagyon zsíros, hátha az használ!

Remélem tudtam segíteni!

2010. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Folyadékhiányod van. Ha úgy gondolod, hogy sokat iszol, akkor is a folyadékhiány az oka. Én naponta 3 liter folyadékot ittam, de nekem is nagyon kiszáradt a bőrőm, így növeltem 5 literre, ez úgy nézz ki már elég lesz. Hiába kenegeted bármivel a bőrőd, ha nincs elég folyadék a szervezetedben. Jó babavárást kívánok! 33 hetes km.
2010. jan. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!


Mindkét tanácsot megfogadom! :-)

2010. jan. 30. 15:36
 4/5 anonim ***** válasza:
szia!ami nekem nagyon bevált az mikor a kádba engettem vizet abba pedig babaolajat tettem jócskán.én naponta pedigy megittam 4 liter vizet és mégis száraz volt a bőrőm,probáld ki az olajos trükkött nekem és másoknak is bevált.36km
2010. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a tippet! Még ma este kipróbálom! :-)

2010. febr. 2. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!