Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek terhesség alatt aktívab...

Akinek terhesség alatt aktívabb a babája azé születés után is többet lesz fent?

Figyelt kérdés
Vagy ez a két dolog egyáltalán nem függ össze?
2010. jan. 29. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt szokták mondani, hogy elég meghatározó. Azért fontos, hogy az anyuka rendszerességet vigyen az életébe (étkezés, alvás stb), és nyugodt életvitelt folytasson.
2010. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem sok ellenpéldám van. De ezek a példák inkább arra vonatkoznak, hogy a pociban nagyon lusta volt a baba, napi 1-2 mocorgás, még be is fektették a kórházba az egyik ilyen anyukát..., a fia most meg olyan, mint egy sajtkukac, éjjel-nappal fent van, se éjszakájuk, se nappaluk, a gyerek meg 1 évesen születése óta energiabomba. :)
2010. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk valóban bejött, mert megegyezik a tökmag benti és kinti életritmusa......ráadásul az apja életritmusát vette fel.....szörnyű-éjszakai baglyok
2010. jan. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

IGEN-tapasztalom!A nagy fiam anno egész álló nap aktív volt.Éjjel is többször beindult.És napi rendszerességgel 4-5között keltett hajnalban.És ez idekint is megmaradt.

Most a tesó a hasamban fele annyira sem aktív-remélem ő egy kicsit nyugodtabb gyerek lesz idekint is :-)

2010. jan. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kíváncsi leszek, az én babám milyen lesz majd. :))
2010. jan. 29. 21:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem méhen belül aktív volt, ugyanezt hozta kinnt is, főleg éjszaka (méhen belül is mindig éjszaka bulizott)

Én órára pontosan éltem, mivel 2,5 óránként meghatározott mennyiséget kellett ennem, mindig ugyanakkor aludtam, délután is.

2010. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ikreim vannak. Kisfiam nagyon aktív volt a pocakomban, a lányom nagyon nyugis. Alvás terén mindkettő nagyon jó alvó, viszont tulajdonságban megmaradtak a terhesség alatt észleltek: fiam nagyon mozgékony, lányom kimondottan nyugodt baba. :)
2010. jan. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az en babocam is nagyon aktiv igy a mehben,van ojan h ejel ahanyszor felkelek o mocorog.remelem h szuletese utan aludni fog ejel

28 hetes km

2010. febr. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!