Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahanggal kapcsolatos kérdés!?

Ultrahanggal kapcsolatos kérdés!?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam UH-n,a picim ma 35 hetes,2400 gramm,remélem jó a súlya.Ami jobban aggaszt az az UH-kép.Az eddigieken nagyon szép arca volt,nem vettem észre semmi szokatlant.A mostanin szemből van a kis arca és olyan,mint ha nyitott szája (nyulszáj) lenne.Nagyon félek,de reménykedem hogy csak a technika ördöge játszik velünk.Mással is elő fordult?Lehet csak rosszabb minőségű a kép?
2010. jan. 29. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mondta volna az orvos ha nyúlszája lenne!3 vagy 4d-s uh volt? énis pont ennyi idős terhes vagyok,a súlya biztos jó,bár nekünk a 32hetesen sokkal többet mértek mint az átlag,legközelebb meg 36hetesen megyünk.A mi 4d uh felvételeink is torzítanak össze vissza,a mi babánknak egyik pillanatban hatalmas megnyúlt tenyere volt aztán már nem.Szerintem nyugi..
2010. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj ha nyúlszája lenne biztosan szólt volna a doki.
2010. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg! Lehet h csak furi fejet vágott a babód. Ha bármi baja lenne azt az orvos mondta volna.
2010. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
remélem igazatok van.Persze,hogy imádom a lányom,mindenével együtt,már most ő jelenti az életem,de nem szeretném ha valami baja lenne.
2010. jan. 29. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos nincs semmi baj, de már nyúlajakkal is lehet teljes életet élni, nekem van egy barátom aki úgy született semmi baj nem volt senki nem cikizte már felnőtt van rendes munkája és hamarosan babája lesz.

Nyugodj meg nem lesz semmi gond!

2010. jan. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mi ultrahangos felvételünkön is úgy láttam, bár ezt rajtam kívül szerintem senki sem érzékelte. Mi csak belemagyarázzuk. Az ultrahangos felvétel nem tökéletes (lehet, hogy az már a tartományon kívül esett és nem látszik rendesen). Ja, azóta már 5 hónapos is elmúlt és gyönyörű szája van. a tiédnek is ilyen lesz. Ne aggódj!
2010. jan. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!