Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Masfel hete voltam...

S. O. S. Masfel hete voltam orvosnal 4-5 hetes terhesseget allapitott meg de magzatot nem latott szivhang nem volt. Kb. masfel hete szinte mindennap 36,5- 37,4 a hoemelkedesem. mennyire normalis terhesseg alatt? volt mas is igy esetleg?

Figyelt kérdés

2014. nov. 16. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak a reggeli hőmérséklet a mérvadó;de ilyenkor szerintem felesleges is mérni.

4-5 hetesen nem mindenkinek van szívhang,ha később fogant akkor csak a 8. héten lesz.

2014. nov. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

4-5 hetesen maximum a petezsák látszódik, szívhang pedig leghamarabb a 6-7 hét környékén van, ez teljesen normális, ne aggódj! :)

Ezeket nem mondta el a dokid?

2014. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 6+2 hetesen csak petezsák volt szikhólyaggal, embrió és szívhang rá 2 hétre! Ne izgulj!
2014. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!