Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiderült, hogy nem szabályos...

Kiderült, hogy nem szabályos alakú a méhem?

Figyelt kérdés

Hallottatok ilyenről? Esetleg nektek sem?

Mire lehet számítani a terhesség kihordása során?

Valóban okozhat koraszülést?


2010. jan. 28. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is ilyen volt. Azt mondták rá hogy szív alakú. Ez lehet egészen enyhén szabálytalan, de lehet olyan is mint az enyém volt. Nekem műteni kellett, mert annyira mélyen "behorpadt", hogy nem tudtam volna kihordani a babát. A műtét előtt volt két vetélésem, valószínű hogy emiatt, mert azóta 35 hetes vagyok és minden teljesen rendben van. A dokim aki műtött, azt mondta, hogy nem tudtak megtapadni rendesen pont emiatt a szabálytalanság miatt. De valóban okozhat koraszülést is viszont nagyon sok nő gond nélkül megszüli a babát, nem okoz náluk semmit. Ez főleg attól függ, hogy mennyire nagy az elváltozás. Egyébként ez elég gyakori jelenség és általában nem okoz semmi gondot!
2010. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szív alakú méhem volt a 6 hetes uh-on, és amikor a 12hetes uh-on voltunk, már normalizálódott a helyzet, azt mondta a doki, hogy kinyomta a magzat. Pedig nekem is eléggé szív alakú volt. Ne aggódj, nem lesz baj, ha esetleg nem változik, akkor maximum császár, de megéri, csak egészséges legyen! 16hetes kismama
2010. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én is 16 hetes vagyok!14.héten voltam ultrahangon!És ezt írták a papírra "arcualt méh" ,elvileg azt jelenti,hogy van egy bedudorodás,egy kis hullám a tetején!Ezt eddig egyik doki sem vette észre!Megijedtem és beszéltem 4 dokival is ,és mind azt mondta,hogy nem lesz semmi baj!A baba csinál szépen magának helyet!!!
2010. jan. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem hatrafordult mehem van. Ez csak a teherbeesesnel okozhatott volna problemat, ha nem tudok rola, mert csak bizonyos pozok jok. A harmadik babamat varom, semmi problemam nem volt eddig.
2010. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lányok! Remélem nálunk sem lesz gond és babám ügyesen helyezkedik. Nekem is volt már egy vetélésem, de eddig soha senki nem mondta, hogy nem "normális" a méhem. De tegnap nagyon megijesztettek ezzel a dologgal.
2010. jan. 29. 09:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!