Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kell az Eurovit kismamáknak...

Kell az Eurovit kismamáknak terhesvitamin mellé még folsavat szedni?

Figyelt kérdés
2007. okt. 26. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem ajánlok semmilyen vitamint. Tudod mit szedj? Folsavat-kálciumot-c vitamint. Szerintem ennyi bőven elég minek akarod mesterséges vitaminokkal tömni magad? de te tudod. a folsav mindenképp kell. egy 19 hetes kismama:)

2007. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Szia! Nekem azt mondta a magánorvosom, hogy szedjem az Elevitet és folsavat. A vitamin az nem árt a szervezetednek és a babának sem!! Miért ne szednél?
2007. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A tehesvitamin mellé nem tudom minek kell még plusz folsavat szedni,mikor (állitólag)megfelelő mennyiségben tartalmaz mindent!

Az Eurovitról csak annyit tudok,hogy nagyobb babák születnek az átlagnál ill.hizni lehet tőle.

Persze ez is egyéni dolog kire hogyan hat.

Szerintem a helyes táplálkozáson kivül tényleg elég 1-2 plusz vitamin(pl.folsav).

2007. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a legelső hozzászólóval értek egyet. Én sem szedek semmit csak folsavat meg magnéziumot ami bio kötőanyagú.
2007. okt. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Én nem szedek mellé folsavat, mivel van benne elég (a dobozon levő tájékoztató szerint 200 %). Védőnőm szerint -aki nekem az Eurovit kismamáknak kapszulát ajánlotta, a magzatvédő vitaminok mellett az omega-3 zsírsav összetétele miatt érdemes bevenni egy-egy kapszulát naponta. Az a vélemény, hogy az Eurovit kismamáknak szedése hízásra hajlamosít szerintem nem megalapozott, mivel idén októbertől lehet csak megvásárolni a gyógyszertárban, így megfelelő tapasztalata sem lehet erről senkinek sem. Talán az Elevit - annyira könnyen összecserélhetők ezek a gyógyszer nevek.
2007. nov. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!