Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Turcsányi Attila Árpádról...

Dr. Turcsányi Attila Árpádról ki tud mondani valamit?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék róla hallani és azt hogy mennyi az annyi...
2010. jan. 28. 12:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Megértem ezt is,de a vaszilálás sem jó....

Egyébként egyszerübb lenne,ha elé állnál és rákérdeznél,elvállal doktor úr?Mennyi az annyi?Mire számítsak?Milyen vizsgálatokat fog csinálni?

stb stb...


Ő is ember,legalábbis én minden dokinak megmondom a véleményemet,és kérdezek ami csak megfordul a fejemben.


Január 28 óta eltelt elég sok idő,azóta nem tudod eldönteni ki legyen orvosod?


Én pl soha nem fogadtam orvost csak szülésznőt,és sztk-ba jártam tanácsadásra.

A szüléseim és a terhesgondozásom egy fillérembe nem került!!!!Ugyanis a szülésznő volt évfolyamtársam,a doki az sztk-ban meg a munkáját végzi,minek zsebelni,kap fizetést.

2010. febr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Igazából engem tényleg csak érdekelt néhány ember véleménye. Jan. 28 óta csak 1hét telt el és legközelebb 16.-án megyek hozzá. Ez még csak a második alkalom lesz. Hozzátenném ha most is ugyanolyan rendes és normális lesz mint múltkor akkor meg fogjuk kérdezni hogy elvállal e. Mondjuk azért neked kicsit könnyebb így hogy egészségügyben dolgozol.Tényleg csak néhány tapasztalatot szerettem volna de mind1 is mert két hét múlva úgyis kiderül.
2010. febr. 4. 11:04
 13/16 anonim válasza:

Szia!

Én nála szültem fél éve. Illetve nem, mert nem ért be a szülésre :) (gyorsabb volt a baba :), de a 9 hónapot ő kísérte végig. Én nagyon elégedett vagyok vele. Elég problémás terhességem volt, minek köszönhetően én tele voltam kérdéssel, és aggodalommal. Minden kérdésemre mindig türelmesen, és megértően válaszolt. Barátságos, és szakmailag is jó orvos.

Most a Sote II.-n van - de gondolom ezt már tudod. A Sote-val is meg voltam nagyon elégedve. Nem a legszebb kórház, de nagyon jól felszerelt. A gyerekorvos pedig szuper (Dr. Nobilis András).

Kellemes babavárást!

2010. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Ja! És azt, hogy mennyi az annyi, azt nem tudom. Én végig a szakrendelőbe jártam hozzá. Egyszer sem invitált a magánrendelőjébe. Mivel a szülésre nem ért be, ezért a 6 hetes kontrollon kapott egy szép csomit borítékkal, de a szülésre eső részt a kollégájának adtuk, aki akkor az ügyeletes volt. De előtte egyszer sem kérdeztem meg, hogy mennyi az annyi.
2010. febr. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Még egy jó vélemény...ennek örülök nagyon!!! Köszönöm!!!
2010. febr. 7. 13:38
 16/16 mursi ***** válasza:
közvetlen tapasztalatból mondom: inkább kerüljétek el
2022. márc. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!