Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Turcsányi Attila Árpádról...

Dr. Turcsányi Attila Árpádról ki tud mondani valamit?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék róla hallani és azt hogy mennyi az annyi...
2010. jan. 28. 12:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Ő a budai tiszti kórházban volt régebben ugye?

Mert ha egy dokiról beszélünk,akkor ismerem.

2010. jan. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt hiszem igen. Szerintem egyről beszélünk!!!Tudnál róla mondani egy két dolgot?
2010. jan. 28. 14:41
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok szia!

Nos azt nem tudom,hogy a budaiban van-e még mer ugye tudod te is,hogy azt a tiszti kórházat részben megszüntették:(pedíg jó kórház volt.Na mindegy.

Ha nem ott va,akkor valószínű ő is átment a pesti központi honvéd kórházba az Árpád hídhoz.

Turcsányi doki egy idősebb,csendes,halkszavú nőgyógyász,édes egy pofa,sajátos humora van.

Nagyon emberséges,tisztelettel bánik a nőkkel ugyanakkor kíváló szakember.Én jártam hozzá egy ideig amikor még Budán dolgozott.De én végül is pesten szültem és nem nála:(

Szóval csak jókat tudok róla írni és ajánlom.

Szerintem vedd fel vele a kapcsit,hívd fel először a pesti honvédot,hogy ott dolgozik-e.

Remélem tudtam segíteni.

2010. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Még valami:azt nem tudom mennyi az annyi,ugyanis én szakmabeli vagyok,tőlem soha egy orvos vagy szülésznő nem fogadott el pénzt.
2010. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!Tegnap voltam nála először,csak azért kérdeztem mert nekem is ez volt az első benyomásom amiket írtál csak biztos akartam benne lenni hogy ez továbbra is így marad, mert már találkoztam olyannal akinél nem maradt így. De most megerősítettél abban amit a férjem és én gondoltunk elsőre. Még egyszer köszönöm!!
2010. jan. 28. 18:21
 6/16 anonim ***** válasza:

Jaj bakker már taliztál vele?

Én meg itt írom,hogy hol keresd:) :)

Na akkor minden okés,sok sikert és szép szülést!

2010. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2010. jan. 29. 07:59
 8/16 A kérdező kommentje:
Valaki ismeri még????
2010. febr. 3. 16:56
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én írtam neked eddíg!

Te ne vedd sértésnek,de ha már taliztál vele,és azt írod,hogy aranyos,akkor megint miért tetted ki a kérdést????

Nem értelek....

2010. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szia!Azért mert előtte 2 dokinál is jártam és elsőre ők is aranyosak és körültekintőek voltak de kb. a 3.-ik találkozás során ez már nem így volt. Egy másik oldalon pedig hallottam róla rosszat is. Nekem tényleg fontos az hogy a megfelelő dokihoz kerüljek, de gondolom ezzel minden kismama így van. Remélem megérted.
2010. febr. 3. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!