Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Öt hetes terhesen kinek...

Öt hetes terhesen kinek milyen tünetei voltak?

Figyelt kérdés
Néha szédelgek meg a mellem kezd érzékennyé válni de nem nagyon.Alig van tünetem , nincs baj?Nem is érzem hogy tehes vagyok.
2010. jan. 28. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem semmi tünetem nem volt ekkor. A 6. héten kezdődött a mellfeszülés, mellbimbófájdalom, hányinger, hányás.


Szívesen elcseréltem volna veled az egészet egy tünetmentes terhességre.

2010. jan. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem fájtak a melleim és megnőttek. A 7. héttől meg jött a hányinger.
2010. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mikor meg kellett volna jönnie azon a héten éreztem hasszurkát meg enyhe mencis görcsöket.Szedtem rá Magne b6-ot azóta nem éreztem őket.
2010. jan. 28. 10:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor még azt se tudtam, hogy terhes vagyok:P Akkor esett le mikor megmozdult a baba, elég fura volt az a kaparászás... Ne izgulj inkább örülj, hogy nem kapnak el úton útfélén a rosszullétek. Barátnőmmel egyszerre voltunk terhesek (én Júliusban szültem, ő pedig Szeptemberben) nekem semmi bajom nem volt, ő meg enni nem tudott olyan szarul volt végig. Irigyelt is nagyon engem :)
2010. jan. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm és remélem nincs semmi baj.Olyan szörnyűségeket olvasni.
2010. jan. 28. 11:07
 6/9 anonim ***** válasza:

5 hetesen 2 db pozitív tesztem volt, ez volt az összes tünetem. :)

A cicik nem fájtak, mensis érzés talán 1 napot volt, mikor meg kellett volna jönnie, a hányinger akkor még nem kezdődött el, szóval semmi.

Nyugi, még jöhet tünet! :) De ha nem jön, annál jobb. Sajnos tapasztalatból tudom, hogy a baba egészségével ez nincs összefüggésben!! Hidd el!

És ne olvass rémtörténeteket! :)

22 hetes km

2010. jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmilyen tünetem nem volt. Most 24 hetes vagyok, és onnan tudom, hogy babát várok, hogy mocorog.
2010. jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
iszonyú hányinger, fáradtság.
2010. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5 hetesen a vilagon a legjobban ereztem magam a hatodik hetig. Amikor a 7. Hetet kezdtem, onnantol hanytam, hanyinger, erös mellfajdalom. Szoval orulj
2010. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!