Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdett el mozogni a...

Mikor kezdett el mozogni a pocaklakótok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 21:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
21 hetesen , első baba.most 27 ben vagyok, reggel és este van főműsoron:)
2010. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első babámat várom,akinek már 13 (!!!!) hetesen éreztem a mozgását!!Csodálatos volt ilyen korán megérezni!Aztán az UH-n mondták,hogy mivel nagyon-nagyon vékony a hasfalam,biztosan elő fog fordulni,hogy azt kívánom,kevésbé mozogjon.Én meg kinevettem a dokit...Nagyjából a 25. hét óta majdnem minden mozdulata fájdalommal jár :)

Persze én ezt sem bánom,ennek is meg van az "értelme",mert így sosem kell azon aggódnom,hogy "úristen,nem mozog a babám,csak nincs valami baj!?" Hiszen a legkisebb mozgást is érzem,amikor légzőmozgást végez,az szemmel is látható :)

2010. jan. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

19+4 vagyok ma, első babával, de én még nem éreztem a mozgását. Szerencsére a baba jól van, UH-n többször láttam.

A méhlepényem a mellső falon tapad, erre az orvos azt mondta, hogy az ilyen kismamák 1-2 héttel később érzik először a mozgást.

2010. jan. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem a 20 hét körül mozdult meg érezhetően!

kicsit el is voltam keseredve, hogy miért ilyen sokára!

2010. jan. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!