Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes vagyok. Már 2 hónapja...

24 hetes vagyok. Már 2 hónapja be van dugulva az orrom. Vmi praktikát a kidugításra?

Figyelt kérdés
Eddig Nasivin orrcseppet használtam, de felvilágosítottak, hogy kismamák nem is használhatják.Egy hete nem használom, de borzasztó ez a dudult helyzet. Semmilyen cseppet, sprét nem akarok már használni, ígyis teljesen kikészült már az orrnyálkahártyám. Próbáltam gőzölni is hiába.Esetleg vmi jó rég bevállt praktika?
2010. jan. 27. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Elvileg tengervíz felszívása,ez esetben sós víz,ha bírod mert nem mindenki tudja megcsinálni...!

Azonnal segített nekem.

Azt tudod hogy miért van bedugulva?!Lehet hogy allergia és akkor az irritációt kell megszüntetni előbb.

2010. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tengervizes orrspray segített, a gyógyszertárban kérd, hogy ajánljanak!
2010. jan. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt ez normális dolog a Nasivin orrcseppet ajánlotta a doki mert nekem is be van dugulva a tengervíz nem segített.
2010. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nasivin?Nekem is ezt mondta a doki lehet vagy nem lehet!?
2010. jan. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem a Nasivint kimondottan tiltotta a doki, védőnő és a patikus is.
2010. jan. 27. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Igyál kálcium pezsgőtablettát(duzzat orrnyálkahártyát lejebb viszi), használj tengervizes orrspray-t én a sterimar-t használom. Ezen felül még infralámpázom és sok meleg teát iszok (terhesség alatt nagy mennyiségben a zöld teát ajánlották). Jobbulást Neked!
2010. jan. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is ilyen hónapokig tartó orrdugulással küzdök és nem csak terhesen.nem használ a tengervizes orrspré.én rendes orrsprét használom.nasivint vagy a rinospré plusszot.nem mondta a védőnő h baj lenne.mi baj lehetne belőle.helyileg hat.az orrnyálkahártyának semmi köze a babához.
2010. jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!